Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

0
148

Szukasz nowych form aktywności dla Twojego dziecka? A może myślisz o zmianie klubu? W każdym przypadku – nie ryzykuj niedostępności miejsc i zapisz syna lub córkę na dwa próbne treningi Football Academy Lwówek Śląski jak najwcześniej!

 

Wszystkich chętnych zawodników zapraszamy do niesamowitej dziecięcej przygody już od najmłodszych lat, a najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy – do skorzystania z wyjątkowych możliwości rozwoju swoich umiejętności w ramach naszych ogólnopolskich projektów szkoleniowych.

WRZEŚNIOWE NABORY:

Wraz z początkiem września otwieramy nową grupę dla dzieci z rocznika 2015 i 2016 oraz prowadzimy nabory uzupełniające dla dzieci z roczników 2008-2014*.

Pierwsze dwa treningi w naszej szkółce mają charakter próbny i są całkowicie niezobowiązujące. Decyzję o zapisie do szkółki rodzic podejmuje po dwóch treningach.

* Dotyczy zarówno dzieci, które trenowały już piłkę nożną (roczniki starsze), jak i dzieci, które nie miały jeszcze styczności z treningiem piłki nożnej (roczniki młodsze).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy do Football Academy odbywają się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Wypełnienie formularza jest wyłącznie sygnałem o zainteresowaniu zapisem na zajęcia, po którym należy skontaktować się z managerem szkółki w celu poznania szczegółów.

O przydziale miejsc w naszej szkółce decyduje kolejność zgłoszeń – w przypadku grup “otwartych” – lub umiejętności sportowe dziecka weryfikowane przez trenera na dwóch próbnych treningach – w przypadku grup “zaawansowanych”.

Wypełnienie naszego elektronicznego formularza zgłoszeniowego jest jedyną gwarancją* miejsca w naszej szkółce. Zgłoszenia na próbne treningi dokonuje telefonicznie rodzic – zgodnie z wypełnionym zgłoszeniem.

* w zależności od dostępnych miejsc w grupach

KONTAKT:

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Mail: lwowek.slaski@footballacademy.pl
Tel.: 577 300 488

DO ZOBACZENIA NA TRENINGU!
#LiczySięDobryPoczątek

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here