Zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

31
1638

Właściciel Browaru Marek Jakubiak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Lwówku Śląskim Dawid Kobiałka i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Lwóweckiego Jerzy Fidorów zapraszają na uroczystości z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

 

Narodowe Święto Niepodległości w Lwówku Śląskim

W dniu 11 listopada 2022 roku, na terenie Browaru Lwówek przy ulicy Traugutta 7 w Lwówku Śląskim odbędzie się kolejna edycja śpiewania pieśni patriotycznych. Gospodarze przygotowali także poczęstunek – wojskową grochówkę.

Początek wydarzenia o godzinie 14:00.

Serdecznie zapraszamy!

31 KOMENTARZE

 1. Panie Jakubiak,pan jako właściciel zrobi grochówkę a że na terenie browaru aby śpiew szedł lepiej to pewnie i po niejednym piwku każdy łyknie. Mam zasadnicze pytanie czy będą na spotkaniu ze śpiewem także dziewczyny przed 25 rokiem życia czy tylko te panie po menopauzie? A co bedzie jak dadzą sobie “po szyi” te młode przed 25 rokiem,HA,HA,HA,HA,HA. Bo jak dowie się ten staruszek w krawacie co za nim na spotkania jeżdżą te same białe fotele oraz autokarami jakieś wierne fanki po menopauzie,ten znawca zwierząt futerkowych,znawca dzieci i kobiet to może być i browar znacjonalizowany.

   • tDzień dobry,

    Tu Tomasz Jaskóła – zapraszam anonimów, krytyków do: po pierwsze przyjścia do Browaru i poznania się oraz poznania pracy i działań browaru (także jego sukcesów i porażek). Po drugie do pisania opinii merytorycznych i (jak dorośli ludzie z imienia i nazwiska :)). Tak robią mężczyźni i kobiety dojrzali. Na wszelki wypadek podaje kontakt i mail do siebie. Oczywiście możemy kontynuować tutaj jakąś dyskusję, ale jak wyżej.

    Tomasz Jaskóła
    502-048-397
    [email protected]

    Śmiało … 🙂 niestety wiem jak będzie 🙂

    • Merytorycznie? To jaka jest sprzedaż piwa obecnie i np 7 lat temu? Dlaczego pozwala się odchodzić ludziom, którzy serce wkładali w browar? Dlaczego jest tak wiele narzekań klientów na smak np jankesa, a kilka lat temu było ok? Dlaczego od kilku lat nie ma nagród za piwa skoro jest takie dobre za obecnego dyrektora? To chyba tyle. Opinie o browarze z google również są niemerytoryczne? Smutne to, że pan dyrektor widzi czubek nosa jedynie. A podpisywanie się nie jest wymagane, proszę zapoznać się z tzw netykietą. To tak do przemyślenia 🙂

     • Dzień dobry,

      Sprzedaż? To tajemnica firmy. Na Jankesa narzekano za dr. Brew. Obecnie jest znów wspaniały. Nagrodą jest uznanie klientów, a nie medale. Marka jest rozpoznawana – naszymi medalami jest zwiększony ruch turystyczny i ambasadorzy marki z całego kraju odwiedzający Muzeum i Browar.

      Podpisywanie pod wpisem? No dorośli tak robią.

      Proszę o nazwisko osoby, która wkładała serce i została zwolniona?

  • Leon – wróć na ziemię i spójrz co mamy teraz za czasów rządzenia PIS (i nie próbuj tłumaczyć -że to wina wojny i Tuska, chyba, ze jesteś taki naiwny):
   a}inflacja ponad 15%
   b) brak węgla z polskich kopalń dla polskiego społeczeństwa,
   c) wzrost cen energii elektrycznej o kilkadziesiąt procent,
   d) upadek wielu drobnych przedsiębiorców w związku z inflacją,
   e) biedni ludzie chodzą do lasu zbierać chrust aby nie zamarznąć zimą.
   Człowieku zreflektuj się!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Brak węgla wałkują w tefa-łenie codziennie aż do zrzygania , a zimy jak nie było tak nie ma.
    Los, przypadek , zrządzenie ?
    Jakim trzeba być i….ą , ups, ignorantem żeby nie widzieć powiązania sytuacji w kraju z wojną i ogólnie sytuacją w świecie.
    Ej ty Kontra ściągnij ze ściany sypialni swojego rudego wodza i przestań się do niego modlić bo nie długo usiądziesz na rozgrzanej płycie kuchenki myląc ją z wydeptanym siedziskiem przy kompie.

    • “…Piszę do Ciebie z tej malutkiej wioski pełnej absurdów w której trzeba ciężko pracować od świtu do nocy aby zarobić tych kilka marnych groszy na parę lichych butów i trochę chleba …”.
     To tylko zapożyczona przez zemnie dygresja z listu do przyjaciela w Paryżu znanego polskiego klasyka okresu międzywojennego. Tę dygresję dedykuję z całego serca tym moim adwersarzom w tym artykule i w wielu innych dawniej. Dedykuję dlatego,że ta metafora o kilku marnych groszach nieuchronnie zbliża się niestety i do nas wielkimi krokami a najdobitniej to zweryfikuje wczesna wiosna i o zgrozo może to dotknąć najboleśniej właśnie tych wyborców PiSu co moi adwersarze. Chcę z góry wybić z pantałyku moich adwersarzy jakoby jestem zwolennikiem jak zawsze piszą Tuska.Od początku wolnej Polski byłem zwolennikiem PSLu,jakoś podobało mi się to logiczne wiązanie polskiej wsi,patriotyzmu,wolnego rynku i samorządności w gminach i powiatach (to tak tylko w skrócie).Lewica o którą jestem oskarżany w komitywie jest ode mnie dość daleko bo to nigdy nie spięłoby budżetu państwa a z resztą to jest to samo co PiS obecnie. Teraz jednak coś się we mnie zmieniło mimo emerytalnego wieku gdzie preferencje polityczne powinny być już mocno ugruntowane i kiedy byłem gorącym zwolennikiem Kosiniaka Kamysza-widzę,że jedynym po zwycięstwie opozycji kandydatem aby spełnić moje oczekiwania (logika w gospodarce),wolność dla kobiet (cofnięcie irańskich ustaw),rozdział ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego,spokój z naszym sojusznikiem UE i Niemcami,odpolitycznienia edukacji szkół z likwidacją kuratoriów itd- jedynym kandydatem do tego jest niestety Tusk. Dlatego deklaruję swoim adwersarzom,że w najbliższych wyborach ( jeżeli będą) będę metaforycznie głosował dwiema rękami na Tuska.Nie dlatego,że ładny bo nie jest ładny,nie dlatego,że mówi co chce zrobić a teraz jestem przekonany,że wiem co zrobi i tu koniec kropka. Jak zawsze każdy rząd od początku transformacji więc i rząd PiS ma osiągnięcia i porażki. Porażek ten rząd PiSu miał niewiele więc nie trzeba się na nich skupiać bo albo były z winy opozycji totalnej,albo z winy Tuska,albo z winy Brukseli a ostatnio z winy Niemiec. Chcę nakreślić osiągnięcia tego rządu i ze względu,że byłby długi ten komentarz ( i pewnie nie przeszedłby) o osiągnięciach zacznę od ich osiągnięcia moim zdaniem pierwszego (a nie Trybunał Konstytucyjny),które znam a autopsji.
     Rok 2016, jako nowotworowiec uczestnik radioterapii muszę obowiązkowo przyjmować raz na trzy miesiące lek (zastrzyk w brzuch ratujący życie) Eligard,który wtedy kosztował niezmiennie od parunastu lat 35 zł. Nagle “książę Radziwiłł” ówczesny minister zdrowia cofnął refundację tego leku ( to było w czasie słynnego KORYTO+ Kukiza) i cena skoczyła o jakieś 880% do 450 zł. Pacjęci po przeszczepach narządów doznali jeszcze większego szoku bo im skoczyło o około 2000%.Pamiętam (to było symboliczne) jak w Legnicy w oczekiwaniu na radioterapię jeden z pacjentów,który przyjeżdżał z Kunic rowerem gdy o tym się dowiedział to rozpłakał się.Powiedział,że pójdzie do znajomego księdza aby mu pomógł w kupnie!!! Trwało to około cztery miesiące,po ogromnym nagłośnieniu w mediach,rząd PiSu wycofał się z tego RAKIEM z korzyścią na obłupieniu chorych.”Książę Radziwiłł” ogłosił w druku ministerialnym,że dobry rząd wtedy “dobrej zmiany” postanowił obniżyć cenę tego leku Eligard z 450 zł AŻ o 345 zł i teraz ten lek będzie kosztował TYLKO 105 zł (teraz płacę 125 zł).To wtedy nie było zielone światełko tym ludziom chorym a podłość a raczej PODŁOŚĆ. A jeszcze większą hipokryzją uzasadnienie tej podwyżki i potem obniżki. “Książę Radziwiłł” przebił wtedy nawet Jacka Kurskiego,szefa przedsiębiorstwa produkującego “gebelsówki”.O następnych osiągnięciach rządu PiSu chwilę potem.

   • “Brak węgla z Polskich kopalń” , no tu to już zanurkowałeś w szambie kolego.
    Przypomnij sobie kto zamykał polskie kopalnie (niejaka Ewka ). Kto powiedział, że tak rządzili aż w końcu pierdyknęło (E.Bieńkowska sorry taki mamy klimat.
    A kto strzelał do górników którzy sprzeciwiali się pomysłom przekwalifikowania Górnika w psiego fryzjera .
    Odp. Platforma Obywatelska pod wodzą największego oszusta stulecia.

  • To tak proste w rozpoznaniu jak to, że po nocy jest zawsze dzień.
   …”Matematyka nie jest potrzebna, historia na nic się nie przyda, geografia zbędna, na książki szkoda czasu a myślenie męczy i frustruje. Coraz większa część społeczeństwa nie rozumie świata w którym żyje. I dlatego właśnie pozwala aby rządzili nimi cyniczni cwaniacy, oszuści i złodzieje. James Woods “…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here