Zapraszamy na święto kolorów z proszkami Holi

0
1363
zdjęcie poglądowe. fot.: Gazeta Złotoryjska

Głośna muzyka, wspaniałe towarzystwo, taniec i … ze sceny pofrunie mnóstwo kolorów. To wspaniała zabawa dla małych i dużych, która w ostatnich latach z uwagi na swoją atrakcyjność zyskuje na popularności.

 

Proszki Holi

Intensywne kolory proszków, które opadając przylegają do naszego ciała, ubrania, włosów sprawiają niesamowity efekt wizualny. Renomowane proszki Holi oparte są na talku i barwnikach spożywczych, przez co nie są szkodliwe dla zdrowia, nie powodują uczulenia. Ponadto łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania.

Zabawa proszkami Holi znana jest od dawna, jednak dopiero ostatnio na szeroką skalę proszki te wykorzystywane są podczas imprez w Polsce. Posypuje się nimi biegaczy, posypuje tańczących na imprezach masowych… Wydarzeniu zawsze towarzyszy uśmiech i radość oraz niesamowity efekt wizualny.

Bieg Wieżozwierza w Wieży

Już w najbliższą sobotę, 21 sierpnia 2021 roku po raz kolejny w sołectwie Wieża koło Gryfowa Śląskiego.

Zapraszamy serdecznie na aktywną sobotę. Będzie można rodzinnie spędzić czas, sprawdzić swoje możliwości na torach przeszkód odpowiednio przygotowanych dla dzieci i dorosłych. Świetna zabawa z sianem i błotem w malowniczych sceneriach przyrody. Na koniec imprezy posypie się feeria barw ze sceny. – zaprasza Pani Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Wieża.

W programie wydarzenia oprócz biegów zapowiadana jest także „Kolorowa Wieża”, czyli zabawa przy muzyce w mgle proszków Holi.

Serdecznie zapraszamy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here