Zapraszamy na festyn strażacki i zawody sportowo- pożarnicze

0
2601

Zapowiada się fantastyczna zabawa dla dzieci i dorosłych. Oprócz rywalizacji gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci i zabawę dla dorosłych.

 

 

Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie soboty w dobrym towarzystwie i z mocą atrakcji, to piknik strażacki połączony z Gminnymi Zawodami Sportowo- Pożarniczymi będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę.

Wydarzenie organizowane przez druhów z OSP Sobota, Miejsko- Gminny Zarząd OSP Gminy Lwówek Śląski nieocenionej pomocy Koła Gospodyń Wiejskich „Sobocianki” z Soboty i Koła Gospodyń Wiejskich „Bogata Chata” z Dłużca a także sołectwa Sobota odbędzie się 18 maja 2024 roku w Sobocie koło Lwówka Śląskiego.

Dzień rozpocznie się od zawodów, w których zmagać się będą strażacy z: OSP Włodzice Wielkie, OSP Niwnice, OSP Zbylutów, OSP Chmielno, OSP Kotliska, OSP Płóczki Górne oraz gospodarze, czyli OSP Sobota. Oprócz męskich drużyn pożarniczych w rywalizacji udział wezmą także drużyny młodzieżowe.

– Serdecznie zapraszamy do kibicowania, szczególnie najmłodszym strażakom i strażaczkom – zaprasza Paweł Sokołowski Prezes OSP Sobota.

Początek zawodów godzina 10:00, zakończenie około godziny 13. Natomiast do godziny 23:00 na boisku w Sobocie będzie trwać piknik strażacki.

Wśród atrakcji, dmuchaniec dla dzieci, liczne konkursy i zabawy, domowe jedzonko przygotowane przez Rady Sołeckie oraz KGW, a na deser zabawa pod chmurką.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here