Zaostrzenie obostrzeń w urzędzie Gminy i Miasta Lwówek Śląski

6
1948
UGiM Lwówek Śląski, zdjęcie poglądowe

Władze Lwówka Śląskiego wprowadzają nowe zasady kontaktu mieszkańców z urzędnikami. Burmistrz wydała specjalny komunikat:

 

„Komunikat w sprawie zaostrzenia obostrzeń w Urzędzie Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w związku z nasilającą się epidemią Covid-19, Urząd Gminy i Miasta w Lwówku Śląskim wprowadza aż do odwołania dodatkowe środki ostrożności.

Począwszy od piątku 12 marca br. w holu urzędu strażnicy miejscy będą mierzyć osobom wchodzącym do środka temperaturę. Dotyczy to zarówno mieszkańców, jak i pracowników Urzędu Miejskiego. Osoby mające stan podgorączkowy (powyżej 37,3 °C) nie będą obsługiwane. Prosimy o pozostanie w domu w przypadku podwyższonej temperatury, braku smaku lub powonienia oraz innych objawów mogących wskazywać na covid-19.

Jednocześnie przypominamy, że obowiązuje Państwa dezynfekcja rąk za pomocą dystrybutorów (pojemników) znajdujących się w UGiM oraz nakaz noszenia maseczki ochronnej, która powinna ściśle przylegać do twarzy, zasłaniać nos, usta i podbródek oraz nie powinna być dotykana w czasie jej noszenia”

6 KOMENTARZE

  1. Jeszcze niech ku**s@ mierzą. Mi to wygląda na bezprawne pozbawienie praw obywatelskich jak na mnie trafi i mnie pogonią to będzie skarga do RPO
    Po dugie SM nie ma prawa ani uprawnień do mierzenia czegokolwiek

  2. W wyborach wybiera się władzę, nie paprotkę!!!! Władza ma prawo i obowiązek władać (rządzić), mając na uwadze dobro wszystkich obywateli, nie przede wszystkim idiotów. Dla usprawnienia władza ma w dyspozycji policję i straż miejską. A miejsce przemądrzałych jest wśród Napoleonów.

  3. Mieszkaniec , Mam pytanie Urząd się “zamyka” a jednostki podlegające Pani burmistrz mogą być otwarte dla petentów ???? Jeżeli tak to są równi i równiejsi i o tamtych pracowników mniej się dba ????
    Pozdrawiam URZĘDNIKÓW

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here