ZAKUPY NA TELEFON W LWÓWKU ŚLĄSKIM

3
2643
fot.: Patryk

Już teraz we Lwówku Śląskim możesz zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Spisz listę potrzebnych produktów, zadzwoń i umów dogodny termin dostawy.

 

Oszczędność czasu, to jedna z największych zalet zakupów na telefon. Według ankiety przeprowadzonej przez agencję badawczą „SW Research” każdego tygodnia spędzamy na zakupach średnio 2 godziny, nie wliczając w to czasu dojazdu i powrotu ze sklepu. Długie kolejki i brak miejsca parkingowego utrudniają i przedłużają wyjście z domu. Dzięki zakupom na telefon możemy uniknąć niepotrzebnego stresu, oszczędzić czas oraz energię.

Często stan zdrowia nie sprzyja nam w samodzielnym zrobieniu zakupów i wniesieniu ich na piętro. Możliwość zamówienia produktów z dostawą do domu rozwiązuje ten problem. Wystarczy spisać listę produktów, zadzwonić, a resztą zajmie się pan Patryk.

Zapytaliśmy inicjatora tego pomysłu, co jest motywem jego działania:

-„Pomysł narodził się, kiedy moją ciocię obowiązywała kwarantanna i nie mogła samodzielnie zrobić zakupów. Jedyną alternatywą była pomoc rodziny. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Myślę też o seniorach, których rodziny są daleko. Stanie w kolejkach w sklepie lub aptece, dźwiganie ciężkich toreb oraz wchodzenie z zakupami na piętro – to dotyczy naszych rodziców i dziadków. W tym mógłby pomóc ktoś taki jak ja. Korzyści jakie niesie taka forma zakupów są niezliczone. Zakładam, że każdy z nas znalazł się choć raz w sytuacji, w której potrzebował czegoś ze sklepu, jednak nie mógł dotrzeć tam osobiście”. – tłumaczy Pan Patryk.

Jak zamówić zakupy z dostawą do domu? To bardzo proste!

1. Napisz na kartce, możliwie najdokładniej, listę potrzebnych produktów (produkt, rodzaj, marka, ilość/gramatura)
– zamiast „koncentrat pomidorowy”, napisz „koncentrat pomidorowy 100g w słoiczku Pudliszki”
– zamiast „mięso mielone”, napisz „mięso mielone wieprzowo- wołowe 500g

2. Jeżeli nie będzie danego produktu w sklepie – określ, czy chcesz zamiennik czy rezygnujesz z zakupu. Wystarczy, że przy produkcie na swojej liście wpiszesz: ZAM (zamiennik) lub REZ (rezygnuję).

3. Zamówienie złożysz dzwoniąc na numer 733 919 319*

*Ustalimy wówczas godzinę i miejsce dostawy Twoich zakupów.

W jakim sklepach zrobimy dla Ciebie zakupy?

Większe zamówienia realizujemy w jednym, wybranym przez Ciebie markecie: Biedronka, Netto, Lidl lub Intermarche.
Małe zamówienia zostaną zrealizowane w każdym innym dostępnym na terenie Lwówka Śląskiego sklepie, również w sklepach budowlanych, kwiaciarniach i drogeriach.

Jaki jest koszt takiej usługi?

„Cena usługi jest ustalana indywidualnie z klientem, w zależności od rodzaju i gabarytu zakupów. Minimalna kwota usługi to 10 zł. Za zakupy zapłacisz blikiem lub gotówką przy odbiorze. Dla osób spoza Lwówka Śląskiego doliczamy koszt dowozu w kwocie 2 zł za 1 km”.

Godziny składania zamówień: 8:00 – 20:00

Kontakt telefoniczny i składanie zamówień pod numerem 733 919 319.
Zapraszamy do polubienia strony: https://www.facebook.com/zakupylwowekslaski

-/autor: Patryk – zakupy na telefon/-

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here