Zakaz prowadzenia pojazdów, brak ubezpieczenia, pojazd niedopuszczony do ruchu

4
1793

Nie ma dnia, aby policjanci z lwóweckiej komendy nie ujawnili przestępstwa drogowego. Kierujący nie stosują się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Funkcjonariusze bardzo często ujawniają naruszenia związane z prowadzeniem pojazdów mimo orzeczonego zakazu sądowego, jazdą mimo cofniętych uprawnień albo jazdę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 

Wczoraj 15 października br. policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zatrzymali do kontroli drogowej 43- letniego mężczyznę, który po raz kolejny złamał zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu oraz bez ważnego ubezpieczenie OC.

Niespełna trzy godziny później w Gryfowie Śląskim poddany został kontroli drogowej 56- letni kierujący Ranault, który posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

4 KOMENTARZE

  1. Zawoła jakiegoś kierowcę który mu to auto do domu zabierze i tak jeszcze się da złapać, kolejny raz czy dwa. Szkoda że nie można publikować wizerunku takich osób aby sąsiedzi wiedzieli kto lubi śmigać bez 😛

  2. I co Mareczka znowu zatrzymali i zaraz znów będzie jeździł… Zabierzcie mu wreszcie to auto nim będzie za późno! Cały czas naćpany jeździ po Uboczu i Gryfowie, zatrzymujecie go i wypuszczajcie i tak w kółko. Aż komuś postronnemu coś się stanie.

  3. Czy to prawda że Jacek M z Chmielenia jechał bo to już przegięcie. Tyle było spokoju jak to nie było i człowiek o dzieci tak się nie bał.walczymy o chodnik a debili jeździ sobie bez prawka i oc.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here