Zagłodzone szczenię znalezione w śmietniku. Drastyczne zdjęcia

6
1421

W jednym z boksów przy ul. Słowackiego w Lubaniu znaleziono truchło trzymiesięcznej suczki, której wygląd każe przypuszczać, że została zagłodzona. Policja wszczęła postępowanie, a badanie weterynaryjne odpowie na pytanie co spowodowało śmierć szczeniaka.

 
 
 

Truchło wychudzonej suczki znaleziono w boksie na śmietniki przy ul. Słowackiego w Lubaniu. Drastyczne zdjęcia zostały opublikowane na Spotted Lubań z pytaniem czy ktoś poznaje pieska. Na zdjęciach widać, że martwa suka zawinięta była w foliowy worek i wyrzucona do kosza na śmieci. Dzięki internautom szybko ustalono, że właścicielka psa to mieszkanka Lubania. Kobieta jeszcze tego samego dnia została zatrzymana przez policję.

Szybko wyszło, że suczkę, którą znaleziono na śmietniku, kobieta otrzymała przed kilkunastoma tygodniami od mieszkanki Leśnej.

OSTRZEGAM Przed tą osobą!!! Oddałam jej psa w zaufaniu że będzie miała kochający domek zapewniała mnie ze będzie dbać o nią wysyłała mi zdjęcia, filmy jak piesek się dobrze ma aż nagle się dowiedziałam że ta ***** ją zabiła zagłodziła 3 miesięcznego psa (…) – czytamy na FB w jednym z postów.

Mieszkańcy komentują, że w domu były dwa psy, które wciąż były same i ujadały. Z relacji wynika, że o fakcie tym informowano służby. Gdy jeden z psów zdechł, drugi został wyrzucony i trafił do schroniska dla zwierząt, co najprawdopodobniej uratowało mu życie.

Gdy w sieci opublikowano drastyczne zdjęcia, policja szybko zatrzymała kobietę podejrzaną o uśmiercenie zwierzęcia. W tej chwili prowadzone są czynności zmierzające do wyjaśnienia co było przyczyną śmierci zwierzęcia i kto jest za to odpowiedzialny. Jak się dowiadujemy, biegły weterynarz przeprowadzi sekcję, która wyjaśni co było przyczyną śmierci zwierzęcia.

-/autor: eLuban.pl/-

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here