Zaginęła mieszkanka Lwówka Śląskiego

12
7010
fot. Fb.: "Gdziekolwiek jesteś"

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112.

 

Informacja o zaginięciu pochodzącej z Lwówka Śląskiego Moniki Skiby, ukazała się w nocy w mediach społecznościowych na profilu „Gdziekolwiek jesteś”.

Pani Monika od około trzech lat mieszka i pracuje na terenie Niemiec, jej ostatnie miejsce zamieszkania to Berliner, Nordenham. Kobieta 15 sierpnia 2022 roku, opuściła mieszkanie informując współlokatorkę, iż jedzie do miejscowości Bremen, aby odwiedzić znajomego. Ostatni kontakt telefoniczny z zaginioną miał miejsce dnia 18 sierpnia. Wówczas pani Monika rozmawiała ze współlokatorką i powiedziała jej, że wraca. Jednak nie dotarła do domu, nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi a jej telefon pozostaje nieaktywny.

„Monika w Polsce ma dwójkę małych dzieci, które o nią nieustannie pytają, siostra zaginionej obawia się, że Monice mogło stać się coś złego ponieważ ostatnimi czasy była w słabej formie psychicznej.” – czytamy w komunikacie.

Zaginiona to: Monika Skiba lat 29

RYSOPIS

 • Wzrost ; około 160 cm
 • Włosy: jasno rude, farbowane, za ramiona.
 • Oczy; zielone.
 • Szczupłej budowy ciała.
 • widoczna wada wzroku/uciekające prawe oko.
 • blizna po cesarskim cięciu.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub +4915253463510 i +48791598524.

12 KOMENTARZE

 1. Jakiś czas temu siostra też pisała,że Monika zaginęła ,ale szybko się znalazła.
  Może teraz też się znajdzie,może dziewczyna potrzebuje trochę ciszy i spokoju.
  A jeżeli u niej kiepskoz formą psychiczną to może czas zasięgnąć porady specjalisty.

  • weź sie lepiej za wychowywanie własnych dzieci ” prawdziwych ”
   bo dobrze wiem, kto napisał ten komemtarz..
   nie ważne czy ona porzucila, dla dzieci matka będzie matką jaka by nie była -najlpesza. sama wiesz ze dzieci miały z nią kontakt telefoniczny.
   i co chwile się pytaja , dziecku 7 letniemu nie wytłumaczysz że mama Cię porzuciła..
   być może że tobie tak mówili ? 😉

 2. “Lwówek Śląski ” może byś się przedstawił?? bo coś mi się wydaje.. że wiem kto pisze.
  nie mieszajmy w to dzieci?? a ty myślisz że dziecku 7 letniemu wytłumaczysz że matka ich porzuciła? dziecko bezwzględnie kocha swoją matkę, nawet kiedy będzie najgorsza… co chwile dzieci się pytają o matkę, bo sama wiesz ze miała z nimi kontakt telefoniczny
  weź sie lepiej zastanów, no i weź sie lepiej za wychowywanie Swoich “prawdziwych dzieci ”
  nie pozdrawiam Cię kobieto.

 3. Kolejna mądra małolata która wyjezdtza do de nagle odwiedzić pseudo znajomego , którego zapewne poznała w necie .zostawia dzieci I jedzie. W dobie tego co się dzieje handel ludźmi etc łaski potrafią być takie puste …a teraz szkoda dzieci bo mamusia się już raczej nie odnajdzie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here