Zaginęła 15-letnia Oliwia. Aktualizacja

0
3825

Prowadzący poszukiwania zaginionej 15- latki policjanci publikują jej rysopis i zwracają się do wszystkich z prośbą o pomoc w odnalezieniu dziewczyny.

 

Bolesławieccy funkcjonariusze prowadzą poszukiwania nastolatki z Bolesławca. Jeżeli ktoś posiada informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z bolesławiecką Policją tel. 47 873 32 00 lub 201.

Zaginiona to: OLIWIA …

Dziewczyna jest mieszkanką Bolesławca. Poszukiwana ma 165 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, oczy niebieskie. Jak informuje policja nastolatka może być ubrana w popielate spodnie dresowe i kurtkę różowo-granatową. Na lewej stopie nastolatka nosi ortezę.

Osoby znające miejsce pobytu lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Bolesławcu tel. 47 8733 200, 47 8733 201, lub 112.

Aktualizacja

Bolesławieccy funkcjonariusze odnaleźli zaginioną nastolatkę. Dziewczyna cała i zdrowa została znaleziona w jednym z bolesławieckich mieszkań.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here