Zaginęła 14-letnia Nikola z Bolesławca

13
1826
fot. arch. rodzinne (źródło Istotne.pl)

W środę 9 lutego dziewczyna wyszła z domu i kontakt z nią się urwał. Zaginięcie zostało zgłoszone na policję. Ważna jest każda informacja.

 

Nikola Raubo z Bolesławca ma 14 lat, ale jak informują rodzice wygląda na 17. Wzrost 160 cm, budowa ciała szczupła, czarne, krótkie włosy. W środę 9 lutego wyszła z domu i nie wróciła. Rodzice nie mają z nią kontaktu i nie wiedzą, gdzie mogłaby przebywać. Taką informację przekazał wczoraj wieczorem portal Istotne.pl.

W chwili zaginięcia dziewczyna ubrana była w czarne dżinsy, bluzę w kolorze pomarańczowo-czarnym, miała czarne buty sportowe, jasnobrązową kurtkę, lekko za dużą. Zaginięcie zgłoszone zostało na policję w dniu 9 lutego.

Osoby znające miejsce pobytu lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu, tel. 47 8733 200 lub 201 lub pod numer 112.

13 KOMENTARZE

  1. Wyglada na 17 a pewnie zachowuje sie jak 22. Wygląda jak dorosła bo rodzice sa care free i pozwalaja jej sie malowac jak jakiejs wywloce spod latarni. Masakra, pewnie urzeduje u jakiegos faceta.

  2. To trudny wiek i nie należy lekceważyć. Hormony buzują z byle powodu. Byle błahostka staje się problemem trudnym do rozwiązania. Mam nadzieję, że się odnajdzie cała i zdrowa.

  3. No, no, hola. Czepiacie się Pani Kasi. Nie macie racji. To wyłączna wina rodziców, że pozwalają gów…rze na tyle. To uczennica jak się nie mylę. Do dorosłości jej jeszcze daleko. Jak pretensje to tylko sami do siebie – Rodzice

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here