Zachodziła obawa, że 23-latek może targnąć się na życie

6
2692

Kilka godzin trwały w dniu wczorajszym poszukiwania 23- letniego mieszkańca gminy Mirsk. Zgłaszająca na policję sprawę zaginięcia mężczyzny rodzina informowała, iż może on chcieć targnąć się na własne życie.

 

Młody mężczyzna oddalił się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. Rodzina poinformowała, że mężczyzna może targnąć się na swoje życie z uwagi na kłopoty osobiste. Z uwagi na powyższe informacje zostały wszczęte poszukiwania – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Na szczęście przypuszczenia nie okazały się słuszne. Po kilku godzinach biorący udział w poszukiwanych ojciec mężczyzny odnalazł go w pobliżu domu. 23- latek został przekazany pod opiekę ratownikom medycznym i trafił na obserwację.

6 KOMENTARZE

  1. Ale zawracaja glowe policji….on non stop chce odebrac swoje zycie. Na onserwacje do wariatkowa go dac bo to nie jest normalne. Narobil dluggow i nie wie co zrobic to najlepiej gadac ze zycie sobie odbierze. Kazdy go zna. Dobrze kazdy wie ze ma nierowno pod kopula

    • ” ALE zawracają glowe policji ?” Naprawdę ? Każde zgłoszenie jest ważne . Nie równo pod kopułą ? Jeśli ktoś ma poroblemy powinnismy my ludzie rozumni sobie pomagać a nie nawzajem wyzywac .

  2. Mieszkaniec więcej wie o sąsiadach,niż o własnych…Proszę zająć się własnym podwórkiem,a wówczas osiągnie się porządek za sąsiadów murkiem!_(…)Jeżeli komuś źle się wiedzie,to innym radość w duszy-przecież o tym wiecie!Nie oceniajmy innych własną miarą,bo to będzie karą.Nie jestem z okolic ,ale denerwuje mnie taki komentarz-kicz!.

  3. To nasza polska natura niestety,cieszyc sie jesli ktos ma problemy zamiast znalezc droge,jak mozna pomoc,ci ktorzy nasmiewaja sie z innych ,sami jednego dnia obudza sie z rekami w toalecie,to karma

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here