Zablokowana droga wojewódzka 297 w Żerkowicach

5
2066

Po godzinie 13. Na drodze wojewódzkiej 297 w miejscowości Żerkowice doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego droga została zablokowana.

 

 

Jak poinformowała lwówecka policja. „zablokowana droga dw297 w miejscowości Żerkowice”. To efekt kolejnego w dniu dzisiejszym zdarzenia drogowego.

Intensywne opady śniegu paraliżują ruch w regionie. Drogi są bardzo śliskie. Apelujemy do wszystkich, którzy nie muszą dziś korzystać z samochodu, żeby lepiej tego nie robili. Pogoda ma się ustabilizować dziś późnym wieczorem.

5 KOMENTARZE

  1. Bobik jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej milcz. Każdy z nas płaci w podatkach za utrzymanie dróg i są od tego odpowiednie służby, które biorą potężne pieniądze i nic nie robią. Jak Ci się nudzi to wyjdź z domu i odsniezaj swoją miejscowość!!!!

  2. Czy to zima czy to lato czy śnieg czy deszcz zawsze na tym zakręcie znajdzie sie pseldo kierowca który nie panuje nad pojazdem i wypada z drogi itp. pomimo ograniczenia prędkości do 40km/h , więc żadna nowość, ograniczenia prędkości, czy też ostrzeżenia o ostrym zakręcie są po to żeby dostosować prędkość jeśli ktoś nie potrafi to efekt jak jeden z wielu dzisiaj niestety . Dobrze, że nie zginęła niewinnie żadna osoba postronna.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here