Zabił konkubenta matki, a ją ciężko ranił. Dominik K. uniewinniony

4
559

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze wydał wyrok w sprawie Dominika K., który w październiku 2017 roku zabił swojego ojczyma i ciężko ranił matkę.

Biorąc pod uwagę szereg okoliczności towarzyszących zdarzeniu Sąd umorzył postępowanie i skierował Dominika na terapię.

Przypomnijmy:
Akt oskarżenia przeciwko bolesławianinowi Dominikowi K., który w mieszkaniu przy ulicy Spokojnej w Bolesławcu zabił 36-letniego konkubenta własnej matki, a tę ostatnią dźgnął nożem w brzuch, został w październiku 2017 r. skierowany do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze

Na naszych stronach parokrotnie opisywaliśmy, dlaczego doszło do tej zbrodni. Sytuacja w domu chłopaka od dawna była zła. Matka Agnieszka K. i jej konkubent Rafał P. nadużywali alkoholu. 19-latek pracował i uczył się, ale jego pieniądze rodzina roztrwaniała. Feralnego dnia dowiedział się, że część jego rzeczy matka sprzedała w lombardzie. To przelało czarę goryczy. “Do popełnienia zarzucanych podejrzanemu przestępstw doszło w dniu 6 października 2017 roku w Bolesławcu, w mieszkaniu zajmowanym przez podejrzanego oraz jego matkę i jej konkubenta. Dominik K., przy użyciu noża kuchennego zaatakował swoją matkę Agnieszkę K. zadając jej ciosy w okolice brzucha. Po chwili zaatakował również zamieszkującego z nimi wspólnie konkubenta matki Rafała P., któremu zadał nożem kilkanaście ciosów w okolice klatki piersiowej, brzucha i pleców, w wyniku których mężczyzna zmarł” – mogliśmy przeczytać w komunikacie Prokuratury.

Dziś zapadł wyrok, który z pewnością jest satysfakcjonujący dla Dominika, jego bliskich i obrońców.

4 KOMENTARZE

  1. Brawo Sąd, dla Prokuratury minus, Panowie i Panie Prokuratorzy nie zawsze najważniejszy wynik wniesienia aktu oskarżenia do Sądu by wypełnić sukcesem tabele statystyczne. Czasem zwyczajnie należy być człowiekiem i zrozumieć cierpienie człowieka,… jak w tym smutnym przypadku.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here