Za uprawę konopi grożą mu 3 lata.

12
2029

Kryminalni z Komedy Powiatowej Policji w Lubaniu podczas prowadzonych czynności na terenie Lubania ustalili, że mieszkaniec miasta najprawdopodobniej posiada uprawę konopi indyjskich.

 

Celem weryfikacji pozyskanych informacji udali się we wskazane miejsce gdzie w pomieszczeniu gospodarczym przynależącym do budynku mieszkalnego ujawnili nielegalne 3 sadzonki konopi indyjskich o wysokości od 60 – 120 cm. Ujawnione sadzonki zostały zabezpieczone do badań.

W sprawie zatrzymano 45- latka mieszkańca Lubania. Zatrzymany tłumaczył się, że narkotyk uprawiał na własny użytek. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

-/asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań/-

12 KOMENTARZE

  1. Od razu widać na pierwszy rzut oka że to przemysłowa i gowno za to dostanie a policja lepiej niech się weźmie za dealerów co prochami handlują a nie za takie coś karać przecież to samce nic nie warte.

  2. Jak dla mnie karanie za posiadanie jakiejś roślinki nie powinno występować. Pamiętam jak kiedyś jeszcze za komuny Konopie dziko rosły w różnych zakamarkach i nikt nie miał żadnego problemu…

  3. Za roślinę 3 lata… Śmiechu warte. Niech się policja weźmie za pracę a nie za rośliny człowieka zamykają. Lubi palić niech pali, krzywda mu się od tego nie stanie, zajara to nawet mu się nie będzie chciało nigdzie łazić więc żadnych problemów nikomu nie robi. Nie ma to jak robić szum o parę topkóa

  4. Heh pod koniec ubiegłego roku roku miałem roślinkę którą przypadkiem znalazłem i przeniosłem , w toku postępowania pani Żolopa okłamała mnie mówiąc że jak się przyznam to karą będzie 500zl i 30 h prac społecznych okazało się jednak że suma godzin to 360 . Ludzie gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here