Rozpoczynają się egzaminy ósmoklasistów

2
164

Punktualnie o godzinie 9:00 w podstawówkach w całym kraju ósmoklasiści przystąpią do egzaminu. Dziś przed nimi sprawdzian z języka polskiego, jutro matematyka, a w środę język obcy.

 

W podstawówkach w naszym regionie strajk nauczycieli nie przeszkodził w organizacji egzaminów. Jak udało nam się dowiedzieć we wszystkich szkołach dyrektorom udało się zorganizować komisje egzaminacyjne i wszystko jest gotowe. Teraz tylko należy trzymać kciuki za uczniów ostatniej klasy, którzy przez dwie godziny będą zmagali się nie tylko z językiem polskim ale z pewnością także ze stresem.

 

W szkołach podstawowych w powiecie lwóweckim do egzaminu ósmoklasisty przystępuje ponad trzystu uczniów. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Lwówku Śląskim na liście jest 62 uczniów. W Szkole Podstawowej Nr 2 w Lwówku Śląskim jest ich najwięcej, bo aż 67. W Szkole Podstawowej Nr 3 w Lwówku Śląski do egzaminu ma przystąpić 32 uczniów. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Gryfowie Śląskim dyrekcja przygotowała dla uczniów 59 miejsc. Niewiele mniej ósmoklasistów, bo 42 jest w Lubomierzu. W Mirsku do egzaminu ma przystąpić 38 uczniów, we Wleniu 22, a w podstawówce w Rębiszowie zaledwie 7.

2 KOMENTARZE

  1. KIEDY PRZEDSZKOLA PRZESTANĄ STRAJKOWAĆ??? DOŚĆ JUŻ TEGO! MALUCHY TEŻ DZIECI! DLACZEGO JEST ZMOWA MILCZENIA O STRAJKU PRZEDSZKOLI? ?? JEDEN TYDZIEŃ OK, ALE 2 , TO JUŻ PRZEGIĘCIE!!! MAMY DZIECI PRZYWIEŹ I ZOSTAWIĆ POD RATUSZEM??? MOŻE WÓWCZAS PREZES ZNP ZAOPIEKUJE SIĘ???

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here