Z najlepszymi życzeniami dla strażaków i ich rodzin

4
569
zdjęcie poglądowe, fot. Lwówecki.info

W dniu 4 maja obchodzimy “Międzynarodowy Dzień Strażaka”. To święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę.

 

W tym szczególnym dniu wszystkim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej, pracownikom cywilnym PSP, Druhom i Druhnom z Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych a także strażackim rodzinom składamy serdeczne podziękowania za poświęcenie, zaangażowanie, za Wasz trud, za wielki dar serca, jakim jest strażacka służba.

Życzymy zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech podejmowane działania przyniosą Wam wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Redakcja Lwówecki.info

4 KOMENTARZE

  1. W imieniu Zarządu oddziału Miejsko Gminnego oraz wszystkich Strażaków z Gminy i Miasta Gryfów Śląski dziękuję za życzenia i docenienie naszej służby dla społeczeństwa .
    Kamila Zajączkowska Prezes

  2. W imieniu Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego oraz wszystkich strażaków z Miasta i Gminy Gryfów Śląski dziękuję za życzenia i docenienie naszej służby dla społeczeństwa .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here