Wystartowała SZTAFETA DLA KAMILA. Każdy z nas może pomóc

1
985

Cel jest jeden: zebranie środków na rehabilitację poszkodowanego w wypadku Kamila. Każdy z nas już dziś może przyłączyć się do akcji. Nie trzeba biec, nie trzeba nigdzie jechać, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy kliknąć w poniższy link i dokonać drobnej wpłaty. Liczy się każda złotówka.

 

Wystartowali kilka minut po godzinie siódmej rano z Kraszowic koło Świdnicy, z miejsca, w którym doszło do wypadku. Biegacze mają do pokonania dystans nieco ponad 100 kilometrów, który biegną w sztafecie, natomiast rowerzyści przejadą ponad 150 kilometrów.

Celem akcji jest przypomnienie dramatycznego wypadku i walki o powrót do zdrowia, do pełnej sprawności, którą codziennie toczy Kamil Rzeźwicki. Mieszkaniec gminy Lwówek Śląski pół roku temu był w pełni sprawnym, wysportowanym człowiekiem, dziś marzeniem mężczyzny, jego rodziny i najbliższych jest by mógł samodzielnie się przemieszczać i wykonywać podstawowe czynności.

Codzienna rehabilitacja przynosi niesamowite efekty, jednak jej koszty przekraczają kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, dlatego na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka funduszy.

Przyjaciele Kamila robią wszystko by wspomóc zbiórkę. Stąd też zrodził się pomysł SZTAFETY DLA KAMILA. Przyłącz się do akcji i pomóż Kamilowi stanąć na nogi.

WPŁAĆ TERAZ

 

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here