Wystąpią: LotDrozda, 9698qualite, Siedziba, DJ DWDS, DJ KAMZ, KrisVanSpeed

0
618

Jest to projekt, który ma na celu pomoc w promocji artystów z gatunku muzyki rap oraz szeroko pojętej muzyki elektronicznej.

 

Każdy artysta musi jakoś zacząć, a początki nie są łatwe. Zazwyczaj gdy w klubach odbywa się jakieś wydarzenie lub impreza, to wymaga się już od artysty sporego doświadczenia i bogatego portfolio, które nie jest tak prosto uzbierać, a takie wydarzenie jak nasz festiwal daje sporo w postaci wyjścia i pokazania się przed większą publicznością oraz obycia się ze sceną. Moda jak i muzyka ewoluuje. W ostatnich latach taką największą ewolucję przeszła muzyka elektroniczna, która obecnie posiada tyle gatunków, że można się pogubić. Zazwyczaj DJ kojarzony jest z branżą weselną i nie ma się co dziwić, gdyż większość z nich obsługuje tego typy imprez, jednak są też DJ, którzy czują się lepiej grając gatunki muzyczne, których nie wypada (bądź nie ma odpowiednich warunków) grać podczas wydarzeń okolicznościowych lub na dyskotekach. Z podobnymi problemami spotykają się artyści rap, którzy często muszą tworzyć w tzw. „podziemiu”. Rap przeżywa w tym momencie największy boom w historii, często właśnie piosenki z tego gatunku znajdują się na czele muzycznych list przebojów. Z racji tego, że wymagania w przygotowaniach zarówno do występów DJ jak i artystów rap są podobne, postanowiliśmy podjąć decyzję o połączeniu tych dwóch światów na jednym wydarzeniu – mówi Dawid Durmaj.

Impreza zostanie zorganizowana przez Złotoryjski Ośrodek Kultury we współpracy ze złotoryjskim DJ Dawidem Durmajem w ramach zakończenia wakacji. Zapraszamy już w sobotę 3 września 2022 roku nad Zalew Złotoryjski. Początek o godzinie 18:00.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here