Wypadek z udziałem trójki dzieci

2
4471
fot. eLuban.pl

Kobieta podróżująca autem z trójką dzieci z niewiadomych przyczyn zjechała z drogi i z impetem uderzyła w przydrożne drzewo.

 

Do zdarzenia doszło dziś około 15:30 na drodze wojewódzkiej 360 między Wieżą a Złotym Potokiem. Kobieta podróżująca Subaru na oleśnickich tablicach rejestracyjnych jadąc w kierunku Złotego Potoku w pewnym momencie gwałtownie zjechała z drogi i lewą stroną auta uderzyła w przydrożne drzewo. Zanim auto stanęło w przydrożnym rowie, siła uderzenia obróciła je jeszcze o 180 stopni.

Jak relacjonują świadkowie, którzy jako pierwsi udzielali rodzinie pomocy, kierująca autem nie potrafiła wytłumaczyć jak doszło do wypadku. Wraz z kobietą autem podróżowała trójka dzieci w wieku od 4 do 8 lat, w wyniku kolizji jedno z dzieci lekko ucierpiało. Ucierpiała również kierująca autem, która doznała urazu ręki. Cała czwórka została przetransportowana do jeleniogórskiego szpitala. Rodzina najprawdopodobniej jechała na wypoczynek.

Przez najbliższych parę godzin droga między Wieżą a Złotym Potokiem pozostanie zamknięta. Możliwy objazd przez Zacisze.

Na miejsce zadysponowano trzy zespoły ratownictwa medycznego, policję oraz 2 x JRG Lubań, OSP KRSG Gryfów Śląski, OSP KRSG Leśna oraz OSP Złotniki Lubańskie.

 

 -/ autor: eLuban.pl /-

2 KOMENTARZE

  1. Ostatnio nauka jazdy wlekła się całą drogę, gdzie 70, 60 jechała ok. 30, a jak na przejście wszedł człowiek to przyśpieszyła, musiał on uciekać, bo byłby potrącony. I takie talenty na drodze jeżdżą. Nie wszyscy muszą kierować autami.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here