Wypadek w Świeradowie- Zdroju. Koparka uszkodziła tor saneczkowy

4
1597
zdjęcia: czytelnicy Lwówecki.info i eLuban.pl

Koparka stoczyła się z górki, przebiła ogrodzenie i uszkodziła tor saneczkowy Sik&Sun w Świeradowie-Zdroju. Obiekt przez kilka tygodni będzie nieczynny.

 

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło około południa na ulicy Źródlanej w Świeradowie-Zdroju. W pewnym momencie koparka, pracująca na sąsiadującej z torem saneczkowym Ski&Sun budowie, zaczęła toczyć się bezwładnie w dół po stromej ulicy. Maszyna uszkodziła stojącego na drodze mercedesa, po czym przebiła ogrodzenie przy torze saneczkowym i zatrzymać się na urządzeniach napinających liny toru, kompletnie je niszcząc.

asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń oficer prasowa lubańskiej policji w rozmowie z nami zapewnia, iż w zdarzeniu nikt nie został ranny.

W tej sytuacji najbardziej poszkodowany jest ośrodek Ski&Sun w Świeradowie-Zdroju. W chwili gdy rozpoczynają się wakacje, jego atrakcja, którą jest letni tor saneczkowy, została uszkodzona – wskazują dziennikarze eLuban.pl, którzy w rozmowie z dyrektorem obiektu ustalili, iż ten z uwagi na uszkodzenie koła napinającego będzie wyłączony z użytku przez dwa do czterech tygodni.

4 KOMENTARZE

  1. Budowa na wariata . To już kolejny wypadek na tej budowie . Ciężarówki na głównej drodze przy gondoli gdzie są tłumy ludzi a policja przejeżdża i nic nie widzi… Miasto patodewloperki i płynącego gówna ulicami….

  2. W tym patouzdrowisku to już same koparki i budowy. Z pięknych widoków to już nic nie zostało. W czasie ulewy to jeszcze basen dla turystów otwierają koło Biedronki. Syf, kiła i mogiła

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here