Wypadek w Radoniowie

5
2151

Zbliża się jesień. Ta kalendarzowa będzie za kilka dni, ale już dziś aura nie sprzyjała kierowcom. Intensywne opady deszczu, mgła, wcześnie zapadający zmrok znacznie ograniczają widoczność na drodze. Mokra i śliska jezdnia też nie sprzyjają kierującym. Dodatkowym utrudnieniem są często leżące na jezdni liście – w takich warunkach droga hamowania może niebezpiecznie się wydłużyć.

 

Dopuszczalna prędkość na danym odcinku drogi, nie zawsze jest prędkością bezpieczną. W trudnych warunkach drogowych zazwyczaj wystarcza chwila nieuwagi kierującego i dramat gotowy. Jak było w tym przypadku jeszcze nie wiemy.

Wiemy natomiast, iż tuż przed godziną 22 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Radoniowie (gm. Lubomierz). Z wstępnych informacji wynika, iż kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem i auto wypadło z drogi. Na miejsce udaje się straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego.

5 KOMENTARZE

  1. I znowu weryfikacja myślenia,umiejętności i zdrowego rozsądku. Cóż, normalka, “pechowy zakręt ” za chwilę w komentarzach będą zdania typu: ” wyprostować zakręt”, “wyrównać górkę “, ” zrobić rondo ” itp,itd… pozostaje mieć tylko nadzieję, że nikt nie ucierpiał.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here