Wypadek. Poszkodowani motocykliści

10
4653
zdjęcie poglądowe fot.: Lwówecki.info

Na chwilę obecną nie są jeszcze znane okoliczności zdarzenia, do którego doszło kilka minut przed godziną 21 w czwartek, 11 czerwca w Niwnicach.

 

Z wstępnych informacji wynika, iż poszkodowani w zdarzeniu są dwaj motocykliści. Prawdopodobnie doszło do ich zderzenia.

Na miejscu pracują dwa zastępy strażaków z JRG w Lwówku Śląski, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja, która będzie ustalała okoliczności zdarzenia.

10 KOMENTARZE

 1. Około godziny 19:00 kilku idiotów (bo inaczej ich nie można nazwać) jechało przez Mirsk w stronę Giebułtowa.
  Jeśli to oni, nie żałuję ani trochę.
  Jeśli byli to PRAWDZIWI motocykliści, to życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na maszyny.

 2. Idiotyczny to jest twój komentarz ,a żałować to można jak teściówa wpadnie do studni i z niej wylezie ,kierowca kawasaki to rozsądny gość po prostu pechozol ,wracaj do zdrowia ziomek ….

 3. Mam nadzieję, że poszkodowani wrócą do zdrowia. W Niwnicach niestety w ostatnim czasie często ktoś (niekonidcznie osoba z wypadku) szaleje na motorze ze znacznie większą prędkością niż dopuszczalna i co gorsza czasem przy weekendzie, ktoś na quadzie ponoć pod wpływem:-/

  • Kawałsraki, rozumiem, że poczułeś się bodnięty moim pierwszym wpisem.
   Domniemam, że ty (celowo z małej litery) jechałeś przez ten Mirsk o wspomnianej wyżej godzinie, dlatego tak się pienisz.
   Tacy jak ty powinni mieć blokowaną możliwość dodawania komentarzy.

 4. Hahaha no jechałem i w mirsku i Nowogrodźcu i Gryfowie,Lubaniu,Lwówku i w ogóle latam na okrągło ,kto mi zabroni?zakaz to masz pajacu na PKP(sikania podczas postoju ) jak prawo jazdy kupiłeś za masło i śmietanę w dobie PRL-u i twoje umiejętności za kierownicą są ,a właściwie ich niema to chodź z buta ,na lotnisku ciężko byłoby Ci się minąć z rowerzysta to może PKS ? Twoje wypociny nic nie wnoszą i nie dają mi nic czym mógłbym się przejąć szary człowieku z komiksu ….,nart….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here