Wypadek na drodze krajowej nr 30. AKTUALIZACJA. Ruch wahadłowy

5
4314

Po tym, jak na drodze krajowej nr 30 doszło do wypadku, zderzenia trzech samochodów droga została zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 

 

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 13. na drodze krajowej pomiędzy miejscowościami Chmieleń a Pasiecznik, na wysokości zjazdu na Popielówek. Z wstępnych informacji wynika, iż w zdarzeniu udział brały trzy samochody. Doszło do czołowego zderzenia dwóch aut, a trzecie zostało zahaczone. Pojazdy wpadły do rowu. Są osoby poszkodowane.

Na miejscu pracują strażacy z OSP KSRG Lubomierz, JRG PSP Lwówek Śląski, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Aktualizacja. Na drodze przywrócono ruch wahadłowy.

5 KOMENTARZE

    • To nie prędkość… Młody człowiek w busie jechał w miarę wolno 40 – 50 km/h. Zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadące pojazdy. Obstawiam telefon komórkowy, w który patrzył zamiast na drogę…. No chyba, że zasnął albo zasłabł….. Jednak obstawiam telefon, bo już nie raz uciekałem na pobocze przed takim…. Jechałem bezpośrednio za niebieskim, w którym jechała kobieta. Widziałem wszystko jak na dłoni. Tylko cudem zdążyłem wyhamować. Byłem następny w kolejce….

  1. Widziałem ten wypadek na żywo, jechałem za niebieskim autem, o które zahaczył sprawca kolizji…. To nie prędkość. Jechał około 50 km/h. Wjechał na przeciwległy pas. Albo zasnął albo patrzył w telefon komórkowy…. Obstawiam telefon….Młody człowiek. Bardzo przepraszał, jak zobaczył co się stało…. A przecież ktoś mógł zginąć….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here