Wyjątkowy koncert na Dzień Kobiet!

0
500

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Luna Voices Złota Era Hollywood

 

 

Złoty okres hollywoodzkiej „fabryki snów” to epoka wielkich filmów, legendarnych kreacji aktorskich oraz niezapomnianych melodii. Przedstawimy najwspanialsze i najbardziej magiczne momenty złotych czasów amerykańskiego kina – od epoki charlestona szalonych lat 20. po erę technikoloru i słynnych musicali. W repertuarze znalazły się utwory, które wykonywały takie gwiazdy, jak Pola Negri, Marlena Dietrich, Marilyn Monroe czy Judy Garland, czyli takie filmowe hity jak Night and Day, Somewhere Over The Rainbow, I wanna be loved by you, Moon River.

Wokalistki Luna Voices – Monika Kuczera, Natalia Kiczyńska i Tamara Behler – jako solistki oraz członkinie chóru Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu występowały na wielu scenach polskich i zagranicznych, m.in. w Royal Albert Hall na BBC PROMS 2015 (Londyn), Gewandhaus (Lipsk), Wiener Philharmonie (Wiedeń), pracując z tak uznanymi dyrygentami jak Paul McCreesh, Giovanni Antonini, Krzysztof Penderecki i wielu innych.

Za aranżacje Złotej Ery Hollywood odpowiadają basista, kompozytor i aranżer Filip Torres, występujący wraz z Jose Torresem i Havana Dreams, oraz kompozytor Grzech Piotrowski.

Złota Era Hollywood 7 marca 2024 r., godz. 19.00 sala Kina Forum.

Bilety w cenie 70 zł dostępne w kasie Kino Forum Bolesławiec oraz na stronie www.kino.boleslawiec.pl

-/Bolesławiecki Ośrodek Kultury/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here