Wydział Komunikacji i Dróg Powiatowych nieczynny do odwołania

6
2390

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż Wydział Komunikacji i Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim jest nieczynny od dzisiaj (4 stycznia 2021 r.) do odwołania. Wkrótce podamy kolejne informacje. Za utrudnienia przepraszamy. – czytamy w komunikacie na stronie Starostwa Powiatowego Lwówku Śląskim.

 

AKTUALIZACJA

Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląskim wznawia pracę

6 KOMENTARZE

  1. No to jednak dobrze, że się dziś nie wybrałem. Z nieznanego mi powodu nie można było umówić wizyty telefonicznie choć jakiś miesiąc temu tak to działało i przed nowym rokiem pani powiedziała, żebym wcześnie przyjechał i zajął kolejkę. Czyżby koronawirus?

    • Ja przed Nowym Rokiem umówiłem się elektronicznie na dzisiaj o 9:00. O 8:58 zadzwoniła do mnie Pani z urzędu że niestety wizyta się nie odbędzie. Oczywiście stałem wtedy już przed Wydziałem. 2 godziny stracone. Może następnym razem informować trochę wcześniej?

  2. Wszyscy sraczkę mają bo komunikacja zamknięta. Zamknięta bo zdrowie pracowników najważniejsze . Jest podejrzenie COVID to się bada . Chyba ze każdy interesant chce do dowodu rejestracyjnego coś gratis . Obudźcie się ludzie !!!! Tam pracują ludzie nie maszyny . A zapomniałem maszyny tez się czasem psują . Pozdrawiam

  3. Lwowczanin panie na pewno Cię zaproszą do wydziału gratis COVIDKA z dowodem rejestracyjnym dostaniesz, 12 dni izolacji przynajmniej sąsiedzi twoi będą mieli spokój że wrzód siedzi w domu…..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here