Wróżbita pomaga lwóweckim policjantom tropić przestępców

6
1438

Informację o prowadzonej współpracy z wróżbitą przekazała dziś na portalu społecznościowym Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim.

 

Jak przypomina w komunikacie oficer prasowa lwóweckiej policji, znane są w historii sytuacje, gdy Policja z braku śladów po utknięciu w ślepym zaułku konsultuje sprawę z osobą podającą się za medium, co nierzadko okazuje się nieocenioną pomocą i pozwala mundurowym odszukać sprawcę, zaginionego bądź ofiarę. Z medium współpracują również Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim o czym dziś (1 kwietnia 2022 roku) poinformowała sama policja.

„Policjanci KPP w Lwówku Śląskim zawiązali nić współpracy z lokalnym wróżbitą, panem Euzebiuszem Oczko. Prekognicje naszego lwóweckiego medium już wielokrotnie pomogły lokalnej Policji w zwalczaniu przestępczości. Słowo „prewencja” nabrało w tym przypadku zupełnie nowego znaczenia, gdyż dzięki informacjom dostarczanym przez pana Oczko, patrol przybywa na miejsce potencjalnego przestępstwa zanim ono nastąpi.” – zapewnia oficer prasowa lwóweckiej policji, która wskazuje, iż teraz lwóweccy policjanci czekają w radiowozach na sygnał by podjąć interwencję w odpowiednim momencie i łapią bandytów na gorącym uczynku.

„Nasze służby jeszcze nigdy nie były w tak wspaniałej gotowości. Przestępcy bez wątpienia powinni mieć się na baczności, bo pan Euzebiusz ma na nich Oczko!” – dodaje policjantka.

To kolejny ważny krok do poprawy bezpieczeństwa w regionie.

Z okazji prima aprilis wszystkim Państwu życzymy na co dzień dużo uśmiechu.

6 KOMENTARZE

  1. Policja ściga WSZYSTKICH przestępców. Sądy, zwłaszcza sędzia J.K-S., skazują WSZYSTKICH złodziei… nawet samych swoich.

    Ot, to byłaby primaaprilisowa wiadomość!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here