Wpadł 25- latek z marihuaną

4
1751

Gryfowscy policjanci, w miniony poniedziałek, zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 25-latek wpadł w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

W poniedziałek, 6 września, policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim podczas patrolu miasta Lubomierz na ul. Hieronima Wietora zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel, którym kierował młody mężczyzna. 25- latek zachowywał się bardzo nerwowo. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w pojeździe torebkę foliową z zawartością suszu. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. W wyniku dalszych czynności z zatrzymanym policjanci ujawnili kolejne porcje marihuany należące do mężczyzny.

25- latek z gminy Lubomierz usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here