WOŚP Mirsk idzie na rekord

3
1712

Czy w małej gminie, w takiej jak Mirsk warto angażować się w WOŚP? Jarosław Wichowski szef mirskiego sztabu wraz z grupą współpracujących z nim przy organizacji mieszkańców po raz kolejny udowadniają, że jak najbardziej warto, a Mirsk dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i hojności mieszkańców może osiągać znakomite wyniki.

 

 

Kiedyś Mirsk grał w Orkiestrze wraz ze Świeradowem- Zdrój, jednak kilka lat temu ta współpraca się rozeszła. Mirsk postanowił grać na własny rachunek. Jarosław Wichowski jako szef sztabu zaraża pasją pomagania i angażuje do współpracy fantastach i pracowitych wolontariuszy, którzy nie tylko kwestują na ulicach miasta, ale także pomagają w stworzeniu wielu atrakcji dla mieszkańców i zgromadzenia wielu cennych gadżetów na licytacje.

Wyniki zbiórek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ostatnich latach pokazują trud i zaangażowanie wielu zazwyczaj anonimowych ludzi – przedsiębiorców, pracowników lokalnych instytucji, uczniów mirskich szkół i rzeszy niesamowitych mieszkańców. Wszystko z miłości do pomagania.

Tym bardziej, iż 31. Finał odbywał się pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą!” – Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Więc tak naprawdę wspierając WOŚP być może pomagaliśmy sami sobie.

 

 

Wśród wielu atrakcji finału w Mirsku mogliśmy kibicować w Turniej piłki siatkowej, który wygrała drużyna z Gryfowa Śląskiego:

I miejsce Gryf Gryfów
II miejsce Kuźnia Lubomierz
III miejsce Arka Arka Gryfów Śląski
IV Amatorska Grupa Siatkarska Mirsk
V m.Mir Mirsk i Straż Pożarna Mirsk

fot.: SP, TH i LO w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mirsku (WOŚP Mirsk)

 

Szef mirskiego sztabu WOŚP, w niedzielny wieczór tuż przed godziną 21. poinformował redakcję Lwówecki.info o kolejnym sukcesie sztabu WOŚP w Mirsku i mieszkańców Mirska, którzy okazali wyjątkową hojność. Wstępnie tegoroczny finał przyniósł ponad 34.500 tysięcy złotych, z czego aż 10 tysięcy z licytacji.

Szef mirskiego sztabu dziękuje WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYCH W AKCJĘ a my gratulujemy całemu sztabowi i wszystkim mieszkańcom Mirska.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here