Woda lała się po ścianach. Interweniowali strażacy

2
1674

Śnieg zalega na dachu, woda leje się po ścianach, mocno się sączy, zalewa pokoje, … Takie zgłoszenie odebrali wczoraj strażacy i pośpieszyli z pomocą.

 

We wtorek wieczorem lubomierscy strażacy zostali zadysponowani do nietypowej interwencji. Jak tłumaczą zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Oleszna Podgórska, gdzie na budynku mieszkalnym zlodowaciały śnieg uszkodził poszycie dachu, zaczął się topić zalewając pomieszczenia w budynku oraz osuwając się z dachu zagrażał mieszkańcom.

„Nasze działania polegały na zbiciu zlodowaciałego śniegu z dachu oraz udrożnieniu rynny aby topniejąca warstwa nie zalewała budynku” – informują druhowie z OSP KSRG w Lubomierzu.

Wesprzyj lubomierskich strażaków i przekaż im 1% podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym PIT w polu „Numer KRS” wpisać: 0000116212 a w polu: „Cel szczegółowy 1%” wpisać: OSP Lubomierz. Szczegóły znajdziecie tutaj

2 KOMENTARZE

  1. Takie rzeczy ( odśnieżanie dachow)w prywatnym budynku wykonuje właściciel.Nastepnym razem zamiast się męczyć i odśnieżać zalegający dach lub wynająć odpowiednie wykwalifikowane osoby to zadzwonię po straż. A na wiosnę jak będę musiał zruszyc ziemię w ogródku to też po nich zadzwonie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here