Nie musisz być strażakiem, żeby zostać bohaterem!

0
299

Przekaż swój 1 procent podatku dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubomierzu i pomóż im ratować ludzi i majątek. Wpisz KRS 0000116212, a w polu cel szczegółowy koniecznie wpisz „OSP Lubomierz” i zostań bohaterem!

 

Od poniedziałku 15 lutego urzędy skarbowe przyjmują roczne zeznania podatkowe. Składać je można do końca kwietnia. Można to zrobić w formie papierowej, bądź wysłać elektronicznie. W każdym przypadku warto wypełnić pola dotyczące przekazania 1 procenta podatku. Jeżeli my tego nie zrobimy, zrobią to za nas urzędnicy.

Z prośbą do wszystkich, którym bliskie są wartości wyznawane przez strażaków i którzy chcieliby wesprzeć ich, pomóc w doposażeniu w nowoczesny sprzęt zwracają się druhowie z OSP KSRG w Lubomierzu:

„Dzięki naszej stronie dobrze Państwo wiecie jak jesteśmy prężną i dobrze działającą jednostką, za każdym razem dzielimy się z Wami informacjami o zdarzeniach do których jeździmy, o sprzęcie i naszych zakupach które poprawiają i ułatwiają nam pracę a Wam zapewniają to coraz większe bezpieczeństwo. Dlatego podsumowując to, można stwierdzić, że 1% który nam przekażecie w 100% będzie dobrze wykorzystany” – piszą lubomierscy strażacy.

Jak pomóc strażakom?

To bardzo proste, wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym w rubryce „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” w polu KRS wpiszesz numer: 0000116212 a w polu: „Cel szczegółowy 1%” wpiszesz: OSP Lubomierz. Oczywiście w polu „Kwota” należy wpisać poprawną kwotę jednego procenta podatku.

„Dziękujemy !!!” – dziękują druhowie z OSP KSRG Lubomierz.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here