Włamał się do samochodu i zasnął na siedzeniu kierowcy

9
199

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie, który włamał się do samochodu zaparkowanego na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Mężczyzna z bagażnika pojazdu ukradł etui ze słuchawkami, a następnie usiadł za kierownicą pojazdu, gdzie zasnął. Obudzili go policjanci powiadomieni o podejrzeniu popełnienia przez niego przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu.

29 marca br. kilka minut przed 8.00 dyżurny z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o podejrzeniu włamania do pojazdu. Dzielnicowi, którzy pojechali na zgłoszenie zauważyli siedzącego w wskazanym pojeździe za kierownicą mężczyznę. Kiedy podeszli bliżej, okazało się, że on śpi. Funkcjonariusze go obudzili. Okazało się, że podejrzewany o włamanie do auta to 22-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do bagażnika, skąd ukradł etui ze słuchawkami.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

autor: podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jelenia Góra

9 KOMENTARZE

  1. 10 lat za otworzenie auta by sie kimnonc masakra te polskie prawo to tak jakby ukradl auto wartosci 100000 i zdemontowal na srubki to podobny wyrok do 10 lat kurcza no sprawiedliwie niema co

  2. Jelenia Góra bądź “Dzióra” rozwinęła się na tyle w ostatnich latach że na dzień dzisiejszy jest najdłuższą dziurą w Polsce.
    Ręce same rwą się do oklasków. Gratulujemy !!!
    Jesteśmy dumni i pełni podziwu.
    Oby tak dalej. Cześć i chwała ojcom tego sukcesu czyli wam “jeleniodziórzanie”

    Z poważaniem. DLW

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here