Wkrótce Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

9
1640
zdjęcie poglądowe

Motocykliści z coraz większym utęsknieniem spoglądają w niebo i w kierunku garażu, gdzie zaparkowany jest ich motocykl. Aura nadal nie sprzyja wojażom. Ale to już wkrótce się zmieni.

 

 

My już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie w kalendarzu daty – sobota, 15 kwietnia 2023 roku, kiedy to będzie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego organizowane przez Leopolisów.

W tym roku zmienia się miejsce spotkania.

“Niestety nie będziemy mogli już się spotykać na Przystani Czerwony Rak. ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO A. D. 2023 odbędzie się na Placu Festynowym w Mojeszu (dawne boisko sportowe). X JUBILEUSZOWY ZLOT i ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO A. D. 2023 planujemy na PRZYSTANI IZERSKIEJ w DWORKU. Zmienia się miejsce, jednak ekipa przygotowująca spotkania zostaje taka sama. Jest to jubileuszowy rok więc postaramy się, aby nasze spotkania też były wyjątkowe.” – zapewniają Leopolisi.

– Jak dobrze wiecie na naszych spotkaniach jest strefa wolna od disco polo i food trucków, a ponadto WSTĘP na nasze imprezy jest DARMOWY. Coś dla ucha zafunduje nam Long Way Home – Country Chojnów. Na Placu Piknikowym w Mojeszu czekać na Was będzie kiełbaska i karczek z grilla, pyszny żurek, pieczeń z karczku, wyśmienite gołąbki Babci Danusi, napoje zimne i gorące. Do kulinarnego raju przeniosą Was przepyszne domowe ciasta … – zapewniają członkowie Stowarzyszenia Motocyklistów Leopolis Bikers z Lwówka Śląskiego.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego A. D. 2023 z LEOPOLIS BIKERS” Lwówek Śląski – ul. Kościelna, 15.04.2023 g. 12:00

Przebieg imprezy:

  • zgromadzenie uczestników i przygotowanie do parady: częściowe wyłączenie z ruchu ul. Kościelnej odcinek od Apteki „Pod św. Nepomucenem” (ul. Kościelna 23), do Baszty Bramy Lubańskiej (ul. Kościelna) (dr. gm. nr 108769 D) od godz. 11:30 – 12:50 – mapa nr 1
  • start Parady godz. 12:50, Lwówek Śląski: ul. Kościelna (dr. gminna nr 108769 D) – ul. Orzeszkowej (dr. gm. nr 108790 D) – plac Wolności (dr. gm. nr 108747D) – ul. Sienkiewicza (dr. gm. nr 108809D) – ul. Jaśkiewicza (dr. wojewódzka nr 297) – Mojesz: „aleja Lipowa” – „Plac Festynowy” – mapy nr 2 i nr 3.
default

9 KOMENTARZE

    • Dlaczego myślicie ze jak przyjadą motocykliści to zaraz wszystko zniszczą. To, że trochę trawa się ubije chyba nie jest problemem….Plac zabaw dla dzieci a koło sceny pełny kosz butelek po piwie…. Nic nie będzie zniszczone, chyba, że sami zniszczycie…. Pozdtawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here