Wkrótce Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

2
511
zdjęcie poglądowe

Motocykliści z coraz większym utęsknieniem spoglądają w niebo i w kierunku garażu, gdzie zaparkowany jest ich motocykl. Zima, mimo, iż ostatnio nie jest ani mroźna, ani śnieżna nie sprzyja wojażom. Ale to już wkrótce się zmieni. Lada dzień wzrosną temperatury a na drogach zaroi się od jednośladów.

 

My już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie w kalendarzu daty – sobota, 23 kwietnia 2022 roku, kiedy to będzie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego organizowane przez Leopolisów.

Stowarzyszenie Motocyklistów Leopolis Bikers serdecznie zaprasza na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego A. D. 2022. Tradycyjnie spotykamy się o godz. 12.00 przed Kościołem Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim, skąd po mszy świętej (około 12.50) ruszymy paradą do Przystani Czerwony Rak. Na miejscu będzie czekać na Was grill, kawa, herbata, domowe ciasta, oraz muzyka na żywo. Zagra zespół NIC. Czekamy na Was. Do zobaczenia – zaprasza Leopolis Bikers i publikuje plakat wydarzenia.

Motocykliści wprawdzie ogłaszali, iż w od tego sezonu spotykać się będą już w innym miejscu, ale plany udało się zweryfikować i miejscem spotkania będzie przystań w Rakowicach Małych.

Kochani. Jak już zdążyliście zauważyć na plakacie z Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego A. D. 2022, miejsce spotkania to Przystań Czerwony Rak. Trzeba przyznać, że miejsce jest piękne do organizacji zlotów, więc kiedy pojawił się cień szansy na możliwość dalszej organizacji tam imprez, postanowiliśmy działać. Po rozmowach, doszliśmy do porozumienia z właścicielami Przystani i na razie nasze imprezy zostają na “starym” miejscu. – tłumaczą władze Stowarzyszenia Leopolis Bikers.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here