Weź udział w licytacji i na jeden dzień zostań Starostą!

5
1233

Możesz zasiąść w fotelu Starosty Powiatu Lwóweckiego, poznać jego obowiązki, pracę urzędników a na koniec wybrać się na uroczysty obiad.

 

 

Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W gryfowskim sztabie od kilku dni trwają już aukcje internetowe. Te śledzić można na profilu społecznościowym Sztab WOŚP Gryfów Śląski. Wśród wielu fantastycznych okazji na licytację trafiła także oferta wcielenia się w rolę Starosty Powiatu Lwóweckiego. To wyjątkowa okazja, by nie tylko zasiąść w fotelu Pana Starosty, zwiedzić urząd, poznać pracę poszczególnych wydziałów, ale także pomagać w podejmowaniu ważnych i trudnych decyzji.

Dzień w fotelu Starosty na aukcję wystawił Daniel Koko.

Osoba, która zaoferuje najwyższą cenę będzie miała niepowtarzalną okazję poznać pracę Starosty, zadania i problemy, z jakimi zmaga się każdego dnia, a także pomagać w podejmowaniu trudnych decyzji. Dzień pracy zakończony zostanie obiadem ze mną oraz Panią Przewodniczącą Rady Powiatu Lwóweckiego Małgorzatą Szczepańską. – wyjaśnia Daniel Koko Starosta Lwówecki, który serdecznie zaprasza do licytacji.

Licytacja odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia 2023 roku, podczas głównej licytacji w MGOK w Gryfowie Śląskim, ul. Kolejowa 33a, czyli tuż po godzinie 17.

Serdecznie zapraszamy

Sprawdź: 31. finał WOŚP w Gryfowie Śląskim. Rozkład jazdy

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here