Wesprzyj pogorzelców z Łupek

0
994

To był wielki odruch ludzkich serc. Po tym jak dom dziesięcioosobowej rodziny z Łupek koło Wlenia w jednej chwili został strawiony przez ogień i rodzina została z niczym ruszyła wielka akcja pomocy, która nadal trwa.

 

Jeszcze tego samego dnia do pogorzelców dotarli ludzie z pierwszymi darami. Żywność, odzież, środki czystości … w kolejnych dniach darczyńcy wsparli potrzebujących meblami czy sprzętem AGD. Dziś pogorzelcy wszystkim, którzy okazali im serce serdecznie dziękują.

Potężny pożar budynku mieszkalnego.

Na chwilę obecną nie potrzebują oni już ani odzieży, ani mebli, ani środków czystości. Powody są dwa, po pierwsze jak przyznaje nam rodzina otrzymali bardzo dużo darów a po drugie większej ilości nie mają gdzie trzymać. Wszyscy oni mieszkają u rodzin, a ich dom to nadal pogorzelisko. Marzeniem każdego z nich jest móc wrócić do siebie, jednak to jeszcze długo nie nastąpi. Odbudowa domu wymaga bowiem sporego nakładu środków – materiałów budowlanych.

Pogorzelcy, wśród których jest czwórka małych dzieci, w tym noworodek potrzebują pieniędzy na odbudowę swoich czterech kątów, na to by dzieci mogły wrócić do normalności i zapomnieć o dramacie, który przezywają, by – jak inne dzieci móc cieszyć się życiem, móc bawić w swoim pokoju.

Pomóż pogorzelcom z Łupek. Wesprzyj zrzutkę.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here