Wernisaż wystawy Ład-nie-ład 2.0

0
286

W najbliższy piątek (5 czerwca) o godzinie 17:00 zapraszamy do sali ekspozycyjnej lwóweckiego ratusza (I piętro) na wernisaż „Ład-nie-ład 2.0”. Organizatorem jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lwówku Śląskim, a swoje prace zaprezentuje pochodzący z Gryfowa Mariusz Dragan.

Pierwsza autorska wystawa nazywała się „Ład-nie-ład”, wypełniały ją różnorodne zdjęcia, symbolizując poszukiwanie własnej fotograficznej drogi. Odbyła się ona w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Gryfów Śląski rok temu. Wersja 2.0 jest czymś innym, teraz ta nazwa odnosi się dla autora do współczesnych czasów. Zmiany klimatyczne następują, czy są mitem? Eksploatujemy nadmiernie środowisko, czy wszystko w normie? Szanujemy się nawzajem, czy jest z tym coraz gorzej? Więcej ładu w otaczającym świecie, czy chaosu?

Szczególnie ważna jest dla mnie równowaga pomiędzy nami, a środowiskiem naturalnym, w trakcie wernisażu pojawi się kilka premierowych fotomanipulacji. Seria będzie się rozwijać, mam jeszcze kilka pomysłów do zrealizowania, nieco brakuje czasu, bo każde z nich wymaga przygotowania. Na razie jest to 5 obrazów, z czego 3 nie były jeszcze publikowane.- mówi autor.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here