WAŻNE! Procedura zakupu węgla od Gminy

8
1782

Burmistrz zapewnia bezpłatny transport na terenie gminy oraz możliwość zamówienia węgla workowanego za dodatkową opłatą po uzgodnieniu z punktem dystrybucji.

 

 

Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz informuje, iż w związku z wejściem w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych za cenę 2000 złotych za tonę, poniżej informacje dotyczące procedury związanej z zakupem węgla:

  1. Złożenie wniosku w Urzędzie Gminy i Miasta w Lubomierzu link.
  2. Weryfikacja wniosku pod kątem poprawności.
  3. Informacja z Urzędu GiM o zakwalifikowaniu wniosku i terminie płatności (max.3 dni).
  4. Zapłata za węgiel potwierdzona fakturą VAT.
  5. Wizyta z fakturą oraz potwierdzeniem zapłaty w Biurze Obsługi Klienta ZUOK Izery pl. Wolności 47/50/10 celem umówienia dostawy.

UWAGA:

Płatność w kasie Urzędu Miasta i Gminy gotówką bądź kartą od poniedziałku do piątku od godz. 08.00 do 13.00. Płatność przelewem na numer konta 81838410220000081120000007 Urzędu Gminy i Miasta Lubomierz (UWAGA W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz adres osoby uprawnionej do zakupu węgla po preferencyjnej cenie).

 

 

CENNIK:

  • 0,5 t – 1000 zł;
  • 1,0 t – 2000 zł;
  • 1,5 t – 3000 zł.

Przy płatności przelewem wystawienie faktury po zaksięgowaniu wpłaty.

Bezpłatny transport na terenie Gminy Lubomierz.

Możliwość odbioru osobistego w punkcie Rudak Bogdan – obsługa rolnictwa, nawozy,

Oleszna Podgórska 15 A po zgłoszeniu w BOK Izery.

Możliwość zamówienia węgla workowanego za dodatkową opłatą po uzgodnieniu z punktem dystrybucji.

Program dystrybucji i sprzedaży węgla po cenach preferencyjnych jest programem rządowym, w którym Gmina Lubomierz zdecydowała się wziąć udział wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców. Gmina nie ponosi odpowiedzialności za dostępność ani za jakość opału dostarczanego w ramach tego rządowego programu.

8 KOMENTARZE

  1. PiS i jego rząd z Morawieckim na czele doprowadzili do zapaści z węglem i bezczelnie zrzucili to na samorządy a niedorozumiałe pospólstwo czepia się burmistrzów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here