Ważne informacje ws. węgla

5
7938

Jak poinformował burmistrz, umowa dotycząca sprzedaży węgla na potrzeby zakupów preferencyjnych przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych została podpisana. Co to oznacza?

 

 

Gmina Gryfów Śląski w dniu 18 listopada 2022 r. podpisała umowę dotycząca sprzedaży węgla na potrzeby zakupów preferencyjnych przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych z Polską Grupą Górnicza w Katowicach i złożyła zapotrzebowanie na dwa rodzaje węgla: ekogroszek i orzech.

W związku z powyższym w najbliższym czasie zostanie podpisana umowa ze spółką cywilną Hawrylewicz L., Sodolski D. Skład opału Ubocze 302, który będzie zajmował się w imieniu Gminy wydaniem węgla w preferencyjnej cenie. – informuje na stronie magistratu Olgierd Poniźnik Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski, który przypomina, że węgiel w preferencyjnej cenie będą mogły kupić od samorządu osoby uprawnione do dodatku węglowego.

Każdy, kto chce kupić węgiel na preferencyjnych zasadach od Gminy musi złożyć stosowny wniosek w sekretariacie Urzędu w Gryfowie Śląskim, ul. Rynek 1, 59-620 Gryfów Śląski, I piętro, pok. nr 9 do dnia 30.11.2022 r.

O terminie pierwszej dostawy węgla w preferencyjnej cenie będziemy informować w kolejnych komunikatach.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here