Wandal z Lubomierza poszukiwany

15
1630
fot.: Ogrody Majer

Akty wandalizmu to plaga, z jaką borykają się wszystkie miasta w Polsce. Z bezsensownym niszczeniem wspólnego mienia mamy także do czynienia w powiecie lwóweckim. Niejednokrotnie pokazywaliśmy przykłady z Lwówka Śląskiego, czy Gryfowa Śląskiego. Okazuje się, że wandalizm w niektórych kręgach nadal jest w modzie.

 

„Szukamy tego SUPER SIŁACZA, który dziś w nocy wyrwał ławeczkę w lubomierskim parku” – czytamy na Facebookowym profilu Ogrody Majer.

 

Pseudo osiłek, sam lub z kolegami zniszczył ławkę, którą nie tak dawno temu zamontowano w lubomierskim parku. Mamy nadzieję, iż wandal będzie miał teraz na tyle odwagi, by samemu zgłosić się do straży miejskiej zanim ta odczyta nagrania z monitoringu.

 

Liczymy, iż wandala uda się ustalić i poniesie on surowe konsekwencję – tak dla przykładu.

15 KOMENTARZE

 1. Reklama dla ogrodow oczywiscie ze tak bo robia kawal dobrej roboty w przeciwienstwie do taty i synka. Tato nauczyl jak od malego pociecha ma sie tulac po osrodkach wychowawczych.

 2. Mrówa
  To jeszcze drobny Pikuś. We Lwówku pewien krzepki (nie umysłem) osiłek/osiłki zdewastował ogrodzenie trawników pomiędzy murami miejskimi i ul. Partyzantów. Drodzy lwóweccy Rodzice, w kogo to aby wdali się Wasi milusińscy?

 3. Oj, kogoś zaswędziały łapki.
  Był na tyle ograniczony, że nie pomyślał, że ławka jest również dla niego.
  Ciekawe czy w swoim mieszkaniu/domu też sprzęty niszczy? Może tak ale o tym nikt nie wie, a jak zniszczy w parku to wszyscy o nim “gadają” i cieszy się jaki to z niego “bohater.
  No to zapamiętaj łachudro, że twoje łapki przez następne takie wyczyny mogą sparszywieć bo rzucam na ciebie urok. A zacznie się od głupiego skaleczenia, wysypki lub zwykłej drzazgi …a więc uważaj bo nie będzie ci do śmiechu i te łapki cię zdradzą.

 4. Również weźcie się, za tego co tą Taxi jeździ taki naćpany i ludzi wozi. Pan Marcel P. Nie dość, że pod wpływem środków odurzających to proponuję sprzedaż…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here