W tym miejscu ukryli skarb

7
4067

Leży niemal na oczach wszystkich, niemal na wyciągnięcie ręki, jednak jak dotąd wszyscy przechodzą obok i go nie dostrzegają. Może teraz się to zmieni?

 

Redakcja Lwówecki.info już niegdyś po zgłoszeniach od czytelników informowała o tajemniczym miejscu przy murach obranych w południowej części miasta, które jest słabo, lub całkowicie niewidoczne z przejeżdżającego ulicą Szkolną samochodu, a w którym to leżą prawdziwe skarby.

Wczoraj po raz kolejny nasi czytelnicy zwrócili się do nas z prośbą o pokazanie, jak wygląda porządek przy murach obronnych. Nie jest to wysypisko po jednej imprezie, a raczej miejsce regularnych spotkań i biesiad. Butelki po alkoholach, napojach, pety, papiery, a nawet resztki garderoby. To wszystko można znaleźć w zakamarku, który bez ręki dobrego gospodarza może zacząć wkrótce aspirować do centrum kulturalnego miasta. Jednak chyba nie o taką kulturę mieszkańcom chodzi?

7 KOMENTARZE

    • Patka przecudowna miejscówka, piwko pałka patka. Noo kiedyś było przepięknie. Teraz młodzi niech tam się psują. A mochery worek i sprzatac te smieci. Takim postem to smieci nie znikną same. Proste że z pokolenia na pokolenie, a takim podejściem będzie tylko gorzej. Ale polska to to patologia. Pozdro

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here