W poniedziałek wizyta Mateusza Morawieckiego w powiecie lwóweckim

53
3829
fot.: Kancelaria Premiera

Premier Mateusz Morawiecki, minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Marzena Machałek odwiedzą w poniedziałek 27 lutego 2023 roku Gryfów Śląski.

 

 

Informacja potwierdzająca wizytę szefa rządu w niedzielny wieczór pojawiła się na stronei Kancelarii Premiera.

Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że dnia 27 lutego, o godz. 12.45, premier Mateusz Morawiecki będzie przebywać z wizytą w Klubie Seniora w Gryfowie Śląskim.

Ok. godz. 13.15 przewidziano konferencję prasową premiera Mateusza Morawieckiego, minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Marzeny Machałek”.

Jak wiemy podczas konferencji prasowej ma zostać przedstawiony program dotyczący wsparcia dla seniorów.

 

 

Aktualizacja

Relacja z wizyty Premiera w Gryfowie Śląskim

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Gryfów Śląski

53 KOMENTARZE

  • Na miejscu burmistrza to bym nie słyszał i nie widział, przecież wiadomo, że gospodarzem będzie senator z biurem.
   Jestem ciekaw, czy Lwówecki Info zda dokładną relację ze spotkania i odpowiedzi premiera podczas konferencji prasowej.

 1. Dziwne że dopiero dziś się dowiedzieliśmy o tej wizycie pewnie wejściówki rozdane wiadomo kto wejdzie 4-5 zaufanych osób z regionu a reszta to młodzieżówka która przyjedzie z Warszawy z gotowymi pytaniami napisanymi przez jego eminencję kaczora.

  • Ty pisowcu w kółko golony, to ja urodzona w 1993 r. też jestem komuchem ?
   Komuna nie wróci… czyli ją znasz, w niej żyłeś. Teraz się nawróciłeś. Rozumiem i współczuję.

 2. Ale mi wizyta premiera RP. Zebrali parę emerytów i zrobił im burze z mózgu coś w rodzaju tvpis. Czego oni się boją czmychaja bocznymi drzwiami i nawet nie przywitał się że swoim elektoratem. A przecież Szydłowa mówiła jak pis obejmowało władzę donośnym głosem my będziemy słuchać ludzi . I dobitnie widać gdzie oni mają obywateli. Toż to wypisz wymaluj PZPR A ich guru to sekretarz z nowogrodzkiej. Wstyd ale to już ich końcowe miesiące dewastacji Polski. F

 3. Ale mi wizyta premiera RP. Zebrali parę emerytów i zrobił im burze z mózgu coś w rodzaju tvpis. Czego oni się boją czmychaja bocznymi drzwiami i nawet nie przywitał się że swoim elektoratem. A przecież Szydłowa mówiła jak pis obejmowało władzę donośnym głosem my będziemy słuchać ludzi . I dobitnie widać gdzie oni mają obywateli. Toż to wypisz wymaluj PZPR A ich guru to sekretarz z nowogrodzkiej. Wstyd ale to już ich końcowe miesiące dewastacji Polski.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here