W ostatniej chwili ściągnęli jej sznur z szyi

0
783

Świeradowscy policjanci otrzymali informację o kobiecie, która prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Podjęto natychmiastowe działania celem ustalenia miejsca gdzie może się znajdować. Na szczęście funkcjonariusze zdążyli na czas.. W ostatniej chwili podbiegli do kobiety i ściągnęli jej sznur z szyi. Pokrzywdzona została objęta opieką lekarską.

Funkcjonariusze, korzystając z sygnału nadajników GSM zlokalizowali rejon, z którego dzwoniła zdesperowana kobieta. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole policji w celu jak najszybszego odnalezienia kobiety i udzielenia jej pomocy.

 
W trakcie przeszukiwania terenu jeden z patroli napotkał mężczyznę, który oświadczył, że przed chwilą widział osobę, która dziwnie się zachowywała. Policjanci szybko udali się we wskazanym przez mężczyznę kierunku. W pewnym momencie dostrzegli stojącą między drzewami kobietę, która już zaciskała na szyi sznur.Desperatka na widok funkcjonariuszy wpadła w histerię. Policjanci podbiegli do kobiety i uwolnili ją z pętli. Kiedy się uspokoiła opowiedziała, dlaczego chciała targnąć się na swoje życie. Przyczyną miały być problemy osobiste.

Wezwani na miejsce ratownicy medyczni przewieźli kobietę na konsultację lekarską. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji świeradowskich policjantów udało się zapobiec tragedii.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here