W niedzielę, 17 lipca, kolejne spotkanie na Lawendowym Bazarze Nantesa w Mierzwinie

1
395

Lawendowy Bazar Nantesa ponownie zaprasza do Mierzwina! Już w najbliższą niedzielę 17 lipca niezmiennie czekać będą na Państwa stoiska z ekologiczną żywnością i wyrobami rękodzielniczymi. Nie zabraknie także produktów NANTES.

 

W trakcie tej edycji na naszej bazarowej scenie w niedzielę o godz. 12:00 zaprezentujemy transmisję wywiadu online przeprowadzonego przez Agnieszkę Stalkoper z kanału PranaManaChi z Zdzisławem Oszczędą na temat: „Spotkania z wodą plazmowaną”. Naprawdę warto!

Ale to nie wszystko! Mamy dla Państwa bardzo wyjątkową niespodziankę:

Każdy uczestnik tej edycji Lawendowego Bazaru, który pojawi się na prelekcji, w prezencie otrzyma wodę plazmowaną w pięciolitrowym opakowaniu!

Jesteśmy dla Was od 10:00 do 18:00.

Kogo jeszcze spotkacie tym razem w Mierzwinie? Będą z nami jak zawsze znakomici wystawcy i wytwórcy :

DuoLife – suplementy, kosmetyki naturalne
Gospodarstwo rolne „Z ukłonem ku naturze” – zioła, syropy, herbatki, świeże warzywa, kiszone warzywa, octy
Zagroda na Pograniczu – sery kozie
Kropla Rosy – świece, lampiony
Flavon – żywność funkcjonalna
Kozie Kopytka – sery kozie i chleby smakowe
Nantes – woda plazmowana, Lawendowy Hydrolat Nantesa
Miody z Niemstowa – miody
Chandelle – wyroby z lawendy: chleb lawendowy, dżemy itp.

Wstęp na Bazar jak zawsze jest bezpłatny!

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. będziemy tam informować o wszelkich nowościach. 

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazar Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

W zeszłym roku Mierzwinie powstało miejsce o nazwie Lawendowy Nantes, które jest jednocześnie centrum prezentacji lokalnych produktów na stoiskach targowych z miejscami na warsztaty i salą kinową, oraz sercem wdrażania technologii hodowli z użyciem wody plazmowanej, która podnosi kilkukrotnie efektywność upraw i agroturystyką.

Podczas Lawendowego Bazaru można dowiedzieć się wiele nie tylko o zdrowiu, ale także obejrzeć dużą komorę do zmiany struktury wody, poznać technologię pozyskania w autoklawie hydrolatu i olejków eterycznych oraz inne zastosowania wody plazmowanej. Lawendowy Nantes to nie tylko miejsce spotkań i agroturystyka. To również uprawia ziół, które przebadano na oddziaływanie wody plazmowanej i ośrodek wdrażający na skalę przemysłową wyniki badań naukowych. Z tutejszej plantacji będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy używane do kosmetyków i aromaterapii.

Jak do nas trafić? KLIKNIJ TUTAJ.

-/Lawendowy Bazar Nantesa/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here