W Mirsku podzielili kasę

30
2525

Budżet opiewał niemal na 300 tysięcy złotych. 150 tysięcy przypadło dla Włókniarza, 101 tysięcy dla LZS-ów …

 

Rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych gminy Mirsk w 2020 roku w zakresie kultury fizycznej i sportu, pomocy społecznej, kultury i ochrony dziedzictwa narodowego oraz ratownictwa i ochrony ludności.

Poniżej pełne zestawienie wyników:

Zestawienie: Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk

30 KOMENTARZE

 1. Mirsk to bogata gmina i może pozwolić sobie na tego typu wydatki w takiej wysokości . Panuje w Mirsku Burmistrz ( Andrzej J. ) od ponad dwudziestu lat i w tym czasie zrobił już wszystkie drogi gminne na cacy , dostęp do wody i kanalizacji mają wszyscy mieszkańcy , rozwój gospodarczy zadziwia nawet Chiny. .
  Najzwyczajniej gmina miodem i mlekiem płynąca ze ” Słońcem gminnym ” na stanowisku Burmistrza .

 2. Tak mało pieniędzy na piłkę nożną??? Co to ma być??? Drogi gminne super, dotacje na studnie, przydomowe oczyszczlanie, fotowoltaike ma każdy i wreszcie przyszedł czas na sporty. Aaaa i super działa MOPS w gminie… Promocja kultury fizycznej i sportu hmmm…. a może ten kto chce uprawiać sport sam powinien za to ponosić koszty. Cieszmy się bawimy się kto wygra mecz kto, kto!? Burmistrz Jasiński.

 3. Upowszechnienie kultury fizycznej i sportu – na zamkniętym na klodke przez całe ferie boisku w Rebiszowie. 150 tyś dla swoich pupilkow a dziecia nic. Brawa dla Pana Andrzeja .

 4. No to teraz mnie nie dziwi ze Co rusz kazdy z “pilkarzykow” dostaje Co rusz nowy komplet dresikow. Od paczatku wlokniarz byl sponsorowany najwiecej. Jestem z mirska I dziwie Sie dlaczego ludzie tak bardzo boja Sie zmian I nie glosuja na kogos innego. Na niektorych ulicach brak latarni I ciemno jak w dupoe, strach wracac wieczorem. Ale po Co wlokniarz jest pierwszy

 5. do Kretynów nie potrafiących czytać CYTUJE ,, w dyscyplinie : piłka nożna , piłka ręczna i strzelectwo ” jestem dumny ze dzieci mają gdzie rozwijać swoje pasje i zadbać o zdrowie … zamiast narzekać może zacznijmy korzystać z tego co mamy …. 😉 nieeee lepiej tylko ponarzekać jak to źle … naszczescie jesteście marginesem jesteście błedem statystycznym nic wiecej 😉 pozdrawiam

 6. Skoro są to pieniądze przeznaczone na cele sportowe to szkoda, że część z nich nie jest przeznaczana dla dzieci z naszej gminy na spędzenie ferii na szkółkach narciarskich lub nauki pływania na basenie. Gmina Świeradów co roku organizuje szkółki narciarskie dla uczniów swoich szkół oraz dofinansowuje wszelkie atrakcje na ferie dla dzieci. U nas w Mirsku NIC!

  • W Mirsku dla dzieci w zakresie zajęć sportowych i dodatkowych nie jest organizowane NIC, niech stare byki kopia sobie piłeczkę w Mirsku a dzieci do szkoły przepisze do Swieradowa. Kompletny brak zrozumienia potrzeb, kumotersrwo i złodziejstwo to cały Mirsk. A te pochlebne komentarze to przydupasy andrzejka przyssane do koryta

 7. Ciekawe kim ty jesteś scht.?
  Pozostaje mi się tylko domyśleć i współczuć tobie i twojej, poniekąd naszej rodzinie.
  Doskonale wszyscy wiemy, że z tym “dbaniem o zdrowie” jest różnie, oj bardzo różnie.
  A tych zainteresowanych jest garstka, garstka wtajemniczonych.
  A tam, gdzie są potrzeby “piłka nożna, piłka ręczna i srzelectwo” na wiele się nie zdadzą.
  No i pasję : noga, ręka, strzelectwo.
  Faktycznie…..

 8. jak tych hejterów boli.. oczywiście dla was najwięcej zrobiła Jola Izerska (niemająca odwagi ujawnienia swoich personaliów) i tego typu osobniki, których jedynym życiowym osiągnięciem jest umiejętność wypiekania chleba lub występowanie w sąsiedzkich bójkach o kanalizację i robienie publiki z tego tytułu 🙂

 9. No pogratulować, wszędzie jest dostęp do wody. Przypominam mamy XXI wiek i żeby się szczycie że wszyscy mają wodę to chyba lekka przesada. A poza tym gdyby nie mieszkańcy Mirska to ta wieś już dawno by się rozpadła. Swoim kosztem – mieszkańcy remontują sobie swoje zawilgocone chatynki. Zero pomocy ze strony gminy. A o gazie to można zapomnieć. Może by tutaj ukłon, a nie na dresiarzy którzy po każdym meczu wygranym, przegranym chleja, że aż szumi. Panie burmistrzu czas otworzyć oczy…..

 10. Fajnie… A o karłowcu to pan burmistrz zapomniał, może by tak w końcu wodociągi zrobić a nie ze studni muszą wodę ciągnąć :/ a jak susza to w studni wody brak i co ludzie mają zrobić? Czekać na deszcz? Chore to jest bo piłka najważniejsza :/

 11. Widzę w tych komentarzach iż wielu było by radych, gdyby w budżecie wydzielono środki na narkotyki i lgbt. Bo jeśli nie sportem, to czymś trzeba dzieci zająć.

 12. A na wakacje czy ferie dzieci nie mają co robić może część tych pieniędzy co została przesączona na sport zostanie też przeznaczona na jakieś fajne wakacje czy ferie w naszym mieście. Może by zorganizowac jakieś półkolonie albo wycieczki dla dzieci inne miasta mają ten czas jakoś zorganizowany aby dzieci się nie nudziły to basen, wycieczki po górach robienie mydełek czy wypiekanie chleba i wiele innych atrakcji tylko o nas bida aż piszczy tym co tyle kasy nie jest potrzebne to dali a tym najbardziej potrzebującym to jakieś grosze rzucili normalnie śmiech na sali.

 13. Pan burmistrz tak ładnie się do Was uśmiecha tyle lat , a tu takie wpisy ?
  Nieładnie , najpierw wybieracie po raz wtóry na przywódcę lokalnej społeczności , a teraz ” ZŁY ” .

  Już w europejskiej historii było : jak brakuje chleba , to daje się igrzyska .
  Pozostaje mieć nadzieję , że władca nie ” zeświruje ” i nie podpali gminy – bo Mirsk jest Super .

 14. Taki przydział, jaka władza. Kto ją wybrał? Jeszcze tego większość nie rozumie. Może czas przejrzeć na oczy i oddać władzę młodszym, bez układów i układzików. Jeszcze nie wszyscy wiedzą, jak daleko sięgają macki Pana burmistrza. A na razie to ” taka gmina” i nic się nie zmieni. Kto ma zaszczyt dostąpić “majestatu” staje się lizodupem z ochotą lub ze strachu o utratę posady. A radni-bezradni są manipulowani przez władzę, donosiciele są bardzo aktywni, to władza wie, co dzieje się w naszym grajdołku. Wybory będą – głosować z rozumem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here