Utwór “Ulice”. Kolejny debiut młodego artysty ze Lwówka Śląskiego.

20
3667

Angelo, raper z Lwówka Śląskiego kolejny raz pokazuję klasę. Wraz z utalentowanym muzykiem Alanem Jurkiewiczem Antoni stworzył kolejny utwór, który zasługuje na uznanie. Video animację do utworu realizował Łukasz Haczkiewicz, który współpracował z takimi artystami jak Kacper HTA.

 

 

Sam utwór utrzymywany jest w mrocznym nostalgicznymi klimacie. Swoją tematyką nawiązuję do naszych miast, w których żyjemy do sytuacji życiowych, które nam się w nich przytrafiły jak i do problemu odseparowania czasie pandemii, “kiedy jestem sam i nie widzę i nie widzę żadnych twarzy to mam dreszcze i się bardzo duszę” śpiewa mój kolega w tym utworze. Jest to bardzo duży problem, ponieważ w czasie pandemii wiele osób zostało samych wiele osób źle znosiło ten czas. “Ulice” to czyste emocje, które opisują nasze rodzinne miasta, do których wracamy, z których wyjeżdżamy, ale zawsze mamy w pamięci to, że to w nich jest zapisana część naszego dzieciństwa młodości, to w nich możemy spotkać innych ludzi. Utwór jest idealna muzyczną ciekawostką dla osób, które lubią muzykę na wysokim poziomie jest to zdecydowanie inny styl niż może nam zaoferować pospolite radio lub meistrimowy nurt muzyczny. Cały utwór jest w 100% zrealizowany przez nas od teksty po nagranie wokali i obróbkę w programie jest to w całości utwór wolnych artystów.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do sprawdzenia naszego utworu.

Antoni Białek Angelo.

20 KOMENTARZE

  1. Myślę że artysta pokazuje uczucia naszej młodzieży. Naprawdę jest co pokazać, naszą młodzież pokrzywiło wiele czynników i jednym z nich jest pandemia, dzieci bardzo mało sportu uprawiają, nawet jeśli chcieliby potańczyć to nie mają gdzie? Dyskoteki zamkniete w parku ściga policja, wzorce właściwie żadne, marazm dnia codziennego i mały smutny świat. Świat dorosłych który nie rozumie, bo nie mają czasu (np. praca aby zapewnić byt), świat dorosłych zapatrzonych w smartfon i TV z puszką piwa. Ciągła ich samotność, brak zrozumienia u rówieśników, wyścig po lepsze markowe buty, czy lepsza fotkę na Fb. To jest błędne koło.
    My dorośli musimy rozmawiać, dać dzieciakom więcej uwagi a mniej czipsów i słodyczy.
    Ci młodzi Artyści pokazują nam co jest nie tak bo my nie zauważamy ich, a oni zwyczajnie potrzebują Uwagi i Zrozumienia.
    Wyłączcie tv i porozmawiajcie z dziećmi. Ugotujcie coś Razem, wyjdźcie do lasu Razem.

  2. “Córki jerozolimskje… płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi! Oto bowiem przyjdą dni…” Nie zazna ludzkość uspokojenia, póki się nie zwróci z ufnością do Mojego Miłosierdzia”.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here