Utrudnienia w ruchu na wyjeździe z Pielgrzymki w kierunku Lwówka Śląskiego

0
1747

Do kolejnego zdarzenia doszło na wyjeździe z Pielgrzymki w kierunku Lwówka Śląskiego. Na miejscu jest złotoryjska policja i straż pożarna i pogotowie.

 

Jak informuje rzecznik złotoryjskiej policji na drodze wojewódzkiej nr 364 a konkretnie na wyjeździe z miejscowości Pielgrzymka w kierunku Lwówka Śląskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.

„Na miejscu aktualnie pracują policjanci i strażacy. Prawy pas jezdni w kierunku Lwówka Śląskiego jest zablokowany, a ruch odbywa się wahadłowo lewym pasem. Apelujemy do kierowców o ostrożność i cierpliwość.” – wskazuje sierż. szt. Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji, która jednocześnie zwraca się do wszystkich kierujących z apelem o ostrożność i cierpliwość.

Jak tłumaczy policjantka ze zgłoszenia wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano strażaków z JRG Złotoryja, OSP Pielgrzymka, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Po dojeździe na miejsce i udaniu się na rozpoznanie okazało się, że jest poszkodowana jedna osoba udzielono jej pierwszej pomocy i przekazano zespołowi pogotowia ratunkowego. W trakcie prowadzonych działań ratunkowych ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here