Ukradli BMW. Policja zwraca się do kierowców z prośbą o pomoc

4
2398
zdjęcie poglądowe fot. Policja.pl

Policja zwraca się z do kierowców, którzy mają zamontowane w swoich samochodach kamery i 24 stycznia tego roku wczesnym popołudniem jechali drogą z Pielgrzymki do Złotoryi z prośbą o pomoc. Poszukiwane jest skradzione bmw.

 

Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki BMW X5 koloru czarnego o numerach rejestracyjnych DZL SY32. Auto zostało skradzione w Wojcieszowie pod koniec stycznia. Policjanci ustalili, że w dniu 24 stycznia w godz. 12:45-13:15 samochód ten przemieszczał się na trasie Pielgrzymka-Złotoryja.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu, proszone są o przekazywanie ich do funkcjonariusza prowadzącego postępowanie, telefonicznie: 47 874 48 07 lub mailowo: [email protected].

– Zwracamy się z apelem również do kierowców, którzy posiadają na wyposażeniu samochodu rejestratory. Być może we wskazanym terminie przejeżdżali trasą Pielgrzymka-Złotoryja i na kamerze samochodowej zostało zarejestrowane skradzione auto oraz wizerunek osoby kierującej nim – apeluje sierż. szt. Dominika Kwakszys, oficer prasowa KPP w Złotoryi.

4 KOMENTARZE

  1. A co oni myslą, ze ludzie archiwizują wszystkie nagrania? Takie nagranie nawet jak bylo, to juz dawno się ,, nałożyło”. Taki apel powinien być wczesniej a nie ponad 2 tygodnie po zdarzeniu.

  2. Czas najwyższy Panie Komendancie aby policjanci zaczęli pracować na trzy zmiany to będą efekty. A właściwie co się od jakiegoś czasu stało, że policji znowu nie widać?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here