Ukradł butelkę wódki. Trafił do aresztu

7
1273

Surowe konsekwencje swojego zachowania poniósł 38- letni mężczyzna, który zabrał z półki sklepowej butelkę alkoholu i udał się z nią do wyjścia. Tam zareagowała ochrona. Wezwano policję.

 

 

– Mężczyzna będąc na stoisku z alkoholem, zabrał z półki butelkę trunku a następnie przekroczył bramkę sklepową i udał się w kierunku wyjścia. Na widok pracownika ochrony zawrócił. – relacjonuje asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z lubańskiej policji, która tłumaczy, iż do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 maja na terenie jednego z marketów w Lubaniu.

Ochroniarz natychmiast o zajściu powiadomił policję. Dyżurny KPP w Lubaniu na miejsce natychmiast dysponował patrol. Mundurowi zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którym okazał się 38- letni obcokrajowiec, nie posiadający stałego miejsca pobytu.

 

 

Szybko okazało się, iż mężczyzna jest mocno nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało 2,4 promila alkoholu w jego organizmie. Sprawca kradzieży trafił do policyjnego aresztu. Jak wyjaśnia policja po wytrzeźwieniu został on przewieziony na salę rozpraw, gdzie usłyszał zarzut kradzieży mienia.

– Decyzją Sądu wymierzono mu karę aresztu w wymiarze 7 dni. – dodaje policjantka.

7 KOMENTARZE

 1. Czyli ile będzie kosztował podatników jego pobyt w areszcie? Ile kosztowała podatników sprawa sądowa? Dlaczego nie odpracuje tego ten Ukrainiec… (obcokrajowiec) tylko Polacy?

  • Inni kradną miliony i chodzą po wolności …
   Mam Ci przypomnieć ?
   – maseczki ministra zdrowia
   – respiratory co były i ich nie było
   – jest taki co kupił ziemie za 1 milion a sprzedał po 4 latach za 10
   – taki co szuka zamachu wydał kilkanaście milionów i dalej szuka

   O tej kaście piszesz ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here