Uderzył ekspartnerkę, groził śmiercią jej i jej koleżance

1
1046

Dokonał zniszczenia mienia, groził pozbawieniem życia oraz obrażał i uderzył swoją byłą partnerkę. Policja przyznaje, iż już wcześniej wielokrotnie interweniowała w związku z jego zachowaniem. Teraz 36- latek został decyzją sądu aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze bolesławieckiej Policji zatrzymali mężczyznę, który nachodził swoją byłą partnerkę, groził jej pozbawieniem życia i uderzył w twarz powodując obrażenia ciała u kobiety. Agresor dodatkowo zniszczył drzwi wejściowe w miejscu pracy pokrzywdzonej oraz groził innej pracownicy. Sprawca działał pod wpływem alkoholu. – tłumaczy asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

Policjanci przyznają, iż to nie pierwsze takie zachowanie tego mężczyzny. Mundurowi wielokrotnie przeprowadzali interwencję w związku z jego zachowaniem. 36-latek był już karany za groźby karalne i zniszczenie mienia.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego sąd zastosował wobec mieszkańca powiatu bolesławieckiego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. – dodaje oficer prasowa bolesławieckiej policji.

Zatrzymanemu za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here