Tymczasowy areszt dla stalkera

1
1674

Sprawca nęka, gróźb i zniszczenia mienia zatrzymany. Mężczyzna atakował swoją znajomą obrażając i poniżając. Podejrzany usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnione czyny grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowogrodźcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nękanie, kierowanie gróźb karalnych i zniszczenie mienia.

Sprawca to 45-letni mieszkaniec gminy Osiecznica. Stalker przez kilka miesięcy nękał swoją znajomą wysyłając jej sms-y o treści obrażającej i poniżającej. Dodatkowo podejrzany kierował wobec kobiety groźby karalne.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego zatrzymany usłyszał 3 zarzuty i sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione czyny sprawcy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

-/asp.szt.A.Kublik-Rościszewska KPP Bolesławiec/-

1 KOMENTARZ

  1. Takich stalkerów i stalkerek jest znacznie więcej !!! Dobrze ,że chociaż za tego się Policja zabrała może i zainteresują się tym problemem na poważnie i wyłapią więcej takich niby normalnych i sympatycznych ludzi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here